Výsledky Mini 60 (Mezi/národní) Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)58.774658.857
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)59.0170.243359.035
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)59.7260.952459.737
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)59.9241.1561:00.103
5.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)59.9401.16641:00.041
6.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)1:00.2511.47731:00.629
7.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)1:00.9252.15131:01.546
8.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1:01.2042.4371:01.303
9.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:03.3164.54261:04.180
10.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:03.4624.68821:03.665
11.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1:03.5324.75871:03.563

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)758.92906:55.450
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)73.01959.20206:58.469
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)79.75759.33407:05.207
4.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)712.16859.71407:07.618
5.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)720.2351:00.99007:15.685
6.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (M/N)721.0701:01.19607:16.520
7.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)721.2861:00.76407:16.736
8.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)723.31359.79207:18.763
9.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)735.3331:02.96007:30.783
10.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)735.6751:00.18807:31.125
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)741.4841:02.86407:36.934

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)758.88106:55.248
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)72.32559.07206:57.573
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)77.22859.51307:02.476
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)712.02359.63607:07.271
5.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)714.6161:00.62407:09.864
6.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)721.5191:01.02007:16.767
7.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)724.3821:00.12807:19.630
8.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (M/N)726.2771:01.08107:21.525
9.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)732.7771:02.51107:28.025
10.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)732.9091:02.29507:28.157
11.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)740.5941:01.11407:35.842

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)1058.77009:50.751
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)102.47259.00109:53.223
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (M/N)1014.51459.31110:05.265
4.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1018.7921:00.26310:09.543
5.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)1014.37159.54310:10.122+5 s. incident
6.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1027.5561:00.72610:18.307
7.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)1031.5831:01.20710:22.334
8.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)1031.77059.85310:22.521
9.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1032.8731:01.52910:23.624
10.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1043.5451:02.46310:34.296
11.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1044.7641:02.23610:35.515

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o.
70
(20 20 30)
62
(15 17 30)
58
(17 17 24)
0
(13 2 8)
64
(20 20 24)
254
2. Bečička Jiří
BBB kart team
59
(20 15 24)
70
(20 20 30)
59
(20 20 19)
60
(17 13 30)
248
3. Skřivan Marek
Marek Skřivan
58
(17 17 24)
28
(13 13 15)
49
(15 15 19)
54
(15 15 24)
15
(11 15 10)
204
4. Louda Matyáš
Marek Skřivan
47
(15 13 19)
20
(10 10 8)
36
(13 13 10)
23
(11 8 12)
28
(9 9 19)
154
5. Tomášek Václav
Skřivan Marek
35
(8 15 12)
18
(9 4 9)
23
(0 11 12)
22
(7 9 6)
32
(15 17 3)
130
6. Pavlovec Ivan
Jardan karting club
22
(13 9 8)
32
(11 11 10)
26
(11 8 15)
30
(9 11 10)
20
(5 11 9)
130
7. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
32
(6 11 15)
28
(7 9 12)
23
(8 6 9)
32
(10 10 12)
115
8. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
24
(9 5 10)
11
(6 5 0)
18
(0 9 9)
10
(5 3 5)
21
(7 6 8)
84
9. Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
17
(5 6 6)
9
(5 0 4)
27
(10 10 7)
7
(4 7 4)
16
(6 5 5)
76
10. Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR
25
(10 8 7)
15
(3 7 5)
8
(0 0 8)
9
(2 4 3)
8
(4 4 2)
65
11. Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
64
(17 17 30)
64
12. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
38
(10 13 15)
23
(8 8 7)
61
13. Čepil Igor
Andriy Chepil
56
(17 20 19)
56
14. Friček David
Friček David
19
(7 7 5)
16
(4 6 6)
8
(3 5 0)
12
(3 3 6)
55
15. Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
30
(11 10 9)
23
(8 8 7)
53
16. Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
35
(13 7 15)
35
17. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
23
(6 10 7)
23
18. Novotný Adam
Marek Novotný
8
(2 2 4)
8

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004