CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Mini 60 Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (MČR)58.774658.857
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)59.0170.243359.035
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (MČR)59.7260.952459.737
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)59.9241.1561:00.103
5.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)59.9401.16641:00.041
6.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (MČR)1:00.2511.47731:00.629
7.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (MČR)1:00.9252.15131:01.546
8.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (MČR)1:01.2042.4371:01.303
9.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:01.4992.72541:01.588
10.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1:03.2554.48151:04.218
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)1:03.3164.54261:04.180
12.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)1:03.4624.68821:03.665
13.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (MČR)1:03.5324.75871:03.563
14.24Svoboda Patrik
H-Kart club v AĆR / PRAGUE ACADEMY
Mini 60 (PAČR)1:04.3515.57741:04.634
15.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (PAČR)1:04.3635.58941:04.767
16.81Moucha Ladislav
H-kart club v AČR / RekoHouse
Mini 60 (PAČR)1:05.5226.74831:06.862

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (MČR)758.92906:55.450
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)73.01959.20206:58.469
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)79.75759.33407:05.207
4.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (MČR)712.16859.71407:07.618
5.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (MČR)720.2351:00.99007:15.685
6.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (MČR)721.0701:01.19607:16.520
7.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)721.2861:00.76407:16.736
8.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)722.2081:01.13007:17.658
9.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (MČR)723.31359.79207:18.763
10.24Svoboda Patrik
H-Kart club v AĆR / PRAGUE ACADEMY
Mini 60 (PAČR)732.2431:02.08707:27.693
11.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)733.0501:02.23207:28.500
12.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (MČR)735.3331:02.96007:30.783
13.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)735.6751:00.18807:31.125
14.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)741.4841:02.86407:36.934
15.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (PAČR)71:00.6701:03.64507:56.120
16.81Moucha Ladislav
H-kart club v AČR / RekoHouse
Mini 60 (PAČR)61 Lap1:06.85306:58.386

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (MČR)758.88106:55.248
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)72.32559.07206:57.573
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (MČR)77.22859.51307:02.476
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)712.02359.63607:07.271
5.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)714.6161:00.62407:09.864
6.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (MČR)721.5191:01.02007:16.767
7.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (MČR)724.3821:00.12807:19.630
8.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (MČR)726.2771:01.08107:21.525
9.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (MČR)732.7771:02.51107:28.025
10.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)732.9091:02.29507:28.157
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)738.1701:03.46607:33.418
12.24Svoboda Patrik
H-Kart club v AĆR / PRAGUE ACADEMY
Mini 60 (PAČR)733.3241:02.38907:33.572+5 s. incident
13.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (PAČR)740.1531:03.32707:35.401
14.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)740.5941:01.11407:35.842
15.81Moucha Ladislav
H-kart club v AČR / RekoHouse
Mini 60 (PAČR)753.6751:04.90607:48.923
16.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)52 Laps1:03.00305:26.390

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (MČR)1058.77009:50.751
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)102.47259.00109:53.223
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan
Mini 60 (MČR)1014.51459.31110:05.265
4.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)1018.7921:00.26310:09.543
5.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (MČR)1014.37159.54310:10.122+5 s. incident
6.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)1027.5561:00.72610:18.307
7.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1027.9931:00.83710:18.744
8.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (MČR)1031.5831:01.20710:22.334
9.34Paulavets Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (MČR)1031.77059.85310:22.521
10.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub / autozdovozu
Mini 60 (MČR)1032.8731:01.52910:23.624
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (MČR)1043.5451:02.46310:34.296
12.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (PAČR)1044.2651:02.38910:35.016
13.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (MČR)1044.7641:02.23610:35.515
14.81Moucha Ladislav
H-kart club v AČR / RekoHouse
Mini 60 (PAČR)55 Laps1:12.27506:14.526
15.24Svoboda Patrik
H-Kart club v AĆR / PRAGUE ACADEMY
Mini 60 (PAČR)0
16.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)010 Laps4.187

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004