Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easykart 100 Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10054.913455.189
2.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 10055.0690.156755.248
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10055.0770.164855.132
4.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 10055.0770.164755.182
5.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10055.1080.195555.144
6.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 10055.3420.429855.691
7.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10055.4020.489655.489
8.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 10055.4570.544755.554
9.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 10055.7440.831355.860
10.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 10057.0052.092758.144
11.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 10058.6943.781659.092

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 1001055.19309:20.277
2.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100100.13654.99109:20.413
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100101.05254.80409:21.329
4.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 100101.08755.16809:21.364
5.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 100101.55055.31609:21.827
6.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100101.79455.24609:22.071
7.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100101.91455.02509:22.191
8.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 1001010.15455.90909:30.431
9.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 1001010.25855.86209:30.535
10.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001010.46855.65509:30.745
11.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001036.34558.79909:56.622

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 1001054.92909:18.449
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100103.32555.08309:21.774
3.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 100103.91154.66509:22.360
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100104.81055.34009:23.259
5.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 100104.73655.18109:28.185+5 s. incident
6.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100109.74654.90209:28.195
7.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100109.82755.61609:28.276
8.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 100109.98755.55509:28.436
9.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001048.36159.56410:06.810
10.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10073 Laps55.07206:34.521
11.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 10046 Laps55.27803:49.769

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001354.64912:02.400
2.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100131.17854.94312:03.578
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100131.82254.81812:04.222
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100134.86254.99212:07.262
5.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100131.53254.79112:08.932+5 s. incident
6.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100139.30155.63612:11.701
7.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001312.91855.84412:15.318
8.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 1001312.95155.12612:15.351
9.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 10076 Laps1:00.60707:12.659
10.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10067 Laps55.76406:04.802
11.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10058 Laps55.25205:07.539

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
32
(8 6 24)
40
(11 10 19)
13
(0 13 19)
59
(20 15 24)
64
(20 20 24)
208
2. Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
22
(11 11 0)
33
(20 13 0)
67
(20 17 30)
26
(0 11 15)
43
(13 6 30)
191
3. Kováč Karel
SPIRIT RACING
20
(20 10 0)
67
(17 20 30)
24
(15 11 9)
34
(17 17 0)
41
(17 17 7)
186
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
49
(17 20 12)
50
(15 11 24)
35
(6 20 15)
20
(10 10 12)
26
(7 11 15)
180
5. Škorpík Filip
SPIRIT RACING
58
(13 15 30)
19
(10 9 0)
23
(13 7 10)
59
(9 20 30)
16
(8 8 8)
175
6. Jandová Michelle
Cimbu autosport
9
(9 0 8)
27
(8 15 12)
56
(17 15 24)
45
(13 13 19)
31
(9 10 12)
168
7. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
51
(15 17 19)
29
(6 8 15)
33
(11 10 12)
11
(11 6 10)
32
(6 13 19)
156
8. Blažíček František
František Blažíček
38
(10 13 15)
30
(13 17 0)
26
(9 9 8)
40
(15 15 10)
134
9. Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
23
(6 8 9)
23
(7 7 9)
15
(10 5 0)
25
(8 9 8)
26
(10 7 9)
112
10. Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
26
(7 9 10)
19
(9 0 10)
23
(8 8 7)
31
(15 7 9)
99
11. Adámek Martin
Duck Racing
19
(5 7 7)
19
(5 6 8)
19
(7 6 6)
22
(7 8 7)
79
12. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
9
(4 5 0)
14
(5 4 5)
23
13. Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
20
(11 9 0)
20
14. Pokorná Sára
Cimbu autosport
12
(6 0 6)
12

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004