Výsledky Easykart 60 Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 601:00.88751:01.172
2.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601:01.0590.17261:01.247
3.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 601:01.1250.23851:01.312
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601:01.7330.84661:01.788
5.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 601:01.9351.04871:02.318
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601:02.0331.14661:02.059
7.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601:02.2141.32771:02.322
8.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 601:02.4691.58251:02.598
9.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601:02.4951.60841:02.501
10.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601:02.6251.73871:03.214
11.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601:02.6391.75271:02.747
12.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601:02.8261.93941:02.882
13.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601:03.1502.26361:03.493
14.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601:04.1663.27961:04.193
15.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 601:06.8745.98751:07.006
16.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601:08.3957.50851:08.510

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6071:01.06707:12.432
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6071.4821:01.22707:13.914
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071.6091:01.25407:14.041
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 6075.7911:01.62607:18.223
5.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6076.0441:01.78207:18.476
6.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60711.1391:02.65307:23.571
7.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60712.7891:02.62407:25.221
8.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60713.2451:02.72307:25.677
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60717.1901:02.31807:29.622
10.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60717.3821:02.06907:29.814
11.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60717.9631:01.74707:30.395
12.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 60728.2631:03.02007:40.695
13.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 6071:03.1161:08.55808:15.548
14.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6061 Lap1:01.92707:18.344
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6007 Laps1.891
16.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6007 Laps2.847

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071:01.07707:11.283
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6072.2751:01.21807:13.558
3.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6074.2821:00.89607:15.565
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 6077.3431:01.74607:18.626
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6077.5961:01.57807:18.879
6.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6077.8921:01.78807:19.175
7.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 60710.0171:02.02507:21.300
8.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60710.4691:01.94907:21.752
9.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60714.1341:02.46807:25.417
10.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60714.9151:01.96107:26.198
11.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60715.1421:02.57907:26.425
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60715.4331:02.29407:26.716
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60715.6561:02.87807:26.939
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60724.6731:03.37407:35.956
15.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60747.7731:06.46607:59.056
16.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 60750.9981:06.99608:02.281

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 60101:00.48710:12.007
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 60100.9701:00.64910:12.977
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60101.1011:00.78910:13.108
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 601011.5841:01.72210:23.591
5.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601011.7751:01.86010:23.782
6.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601012.4931:01.76810:24.500
7.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601013.0041:01.40910:25.011
8.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601013.1671:01.54610:25.174
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601013.2811:01.44710:25.288
10.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 601019.9791:02.14910:31.986
11.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601020.2131:02.14210:32.220
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601020.2411:02.03910:32.248
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601023.7421:02.69510:35.749
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601032.4411:02.97810:44.448
15.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601057.4591:06.04211:09.466
16.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 6091 Lap1:07.14010:14.206

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004