Výsledky Easykart 60 Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 601:00.88751:01.172
2.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601:01.0590.17261:01.247
3.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 601:01.1250.23851:01.312
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601:01.7330.84661:01.788
5.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 601:01.9351.04871:02.318
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601:02.0331.14661:02.059
7.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601:02.2141.32771:02.322
8.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 601:02.4691.58251:02.598
9.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601:02.4951.60841:02.501
10.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601:02.6251.73871:03.214
11.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601:02.6391.75271:02.747
12.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601:02.8261.93941:02.882
13.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601:03.1502.26361:03.493
14.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601:04.1663.27961:04.193
15.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 601:06.8745.98751:07.006
16.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601:08.3957.50851:08.510

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6071:01.06707:12.432
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6071.4821:01.22707:13.914
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071.6091:01.25407:14.041
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 6075.7911:01.62607:18.223
5.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6076.0441:01.78207:18.476
6.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60711.1391:02.65307:23.571
7.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60712.7891:02.62407:25.221
8.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60713.2451:02.72307:25.677
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60717.1901:02.31807:29.622
10.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60717.3821:02.06907:29.814
11.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60717.9631:01.74707:30.395
12.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 60728.2631:03.02007:40.695
13.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 6071:03.1161:08.55808:15.548
14.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6061 Lap1:01.92707:18.344
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6007 Laps1.891
16.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6007 Laps2.847

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071:01.07707:11.283
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6072.2751:01.21807:13.558
3.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6074.2821:00.89607:15.565
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 6077.3431:01.74607:18.626
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6077.5961:01.57807:18.879
6.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6077.8921:01.78807:19.175
7.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 60710.0171:02.02507:21.300
8.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60710.4691:01.94907:21.752
9.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60714.1341:02.46807:25.417
10.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60714.9151:01.96107:26.198
11.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60715.1421:02.57907:26.425
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60715.4331:02.29407:26.716
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60715.6561:02.87807:26.939
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60724.6731:03.37407:35.956
15.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60747.7731:06.46607:59.056
16.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 60750.9981:06.99608:02.281

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 60101:00.48710:12.007
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 60100.9701:00.64910:12.977
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60101.1011:00.78910:13.108
4.12Novak Tomáš
KRTZ
Easykart 601011.5841:01.72210:23.591
5.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601011.7751:01.86010:23.782
6.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601012.4931:01.76810:24.500
7.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601013.0041:01.40910:25.011
8.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601013.1671:01.54610:25.174
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601013.2811:01.44710:25.288
10.157Kříž Filip
CB kart
Easykart 601019.9791:02.14910:31.986
11.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601020.2131:02.14210:32.220
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601020.2411:02.03910:32.248
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601023.7421:02.69510:35.749
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601032.4411:02.97810:44.448
15.18Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601057.4591:06.04211:09.466
16.163Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 6091 Lap1:07.14010:14.206

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
54
(15 20 19)
15
(15 15 19)
56
(20 17 19)
65
(15 20 30)
50
(20 11 30)
240
2. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
65
(20 15 30)
61
(20 17 24)
17
(17 0 15)
36
(17 13 19)
58
(17 17 24)
237
3. Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
13
(13 13 15)
57
(17 10 30)
63
(13 20 30)
61
(20 17 24)
34
(15 2 19)
228
4. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
58
(17 17 24)
45
(13 20 12)
54
(15 15 24)
30
(11 15 15)
20
(0 20 10)
207
5. Čermák Jan
Miloň Vojnar
23
(5 10 8)
35
(7 13 15)
15
(0 9 6)
16
(9 7 1)
28
(13 3 15)
117
6. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
19
(7 5 7)
9
(0 9 7)
25
(9 6 10)
17
(8 4 9)
35
(11 15 9)
105
7. Kačírek Petr
Duck Racing
29
(11 6 12)
26
(8 8 10)
22
(10 4 8)
5
(5 2 5)
14
(0 9 5)
96
8. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(6 7 5)
24
(9 7 8)
20
(11 0 9)
31
(10 13 8)
93
9. Puršl Matyáš
Spirit racing
22
(2 11 9)
20
(0 11 9)
24
(6 8 10)
25
(8 10 7)
91
10. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
27
(9 8 10)
22
(11 5 6)
18
(1 11 7)
16
(7 9 0)
5
(5 0 0)
88
11. Klausová Melanie
Klausová Monika
18
(10 4 4)
15
(10 1 5)
15
(2 13 12)
13
(4 5 4)
12
(6 6 3)
73
12. Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
2
(0 1 1)
0
(0 0 0)
14
(7 5 2)
32
(10 10 12)
20
(7 7 6)
68
13. Kříž Filip
Kříž Václac
19
(4 9 6)
16
(6 6 4)
17
(6 7 4)
0
(0 0 2)
13
(4 5 4)
65
14. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
14
(8 3 3)
5
(0 2 3)
15
(0 10 5)
2
(2 0 3)
29
(9 8 12)
65
15. Karnold Filip
British Automotive Racing
10
(5 3 2)
19
(8 8 3)
9
(0 3 6)
38
16. Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o.
6
(2 4 0)
31
(13 11 7)
37
17. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
4
(0 2 2)
1
(1 0 0)
7
(5 2 0)
15
(1 6 8)
5
(3 1 1)
32
18. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
3
(3 0 0)
8
(4 3 1)
4
(3 1 0)
2
(2 0 0)
17
19. Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
7
(1 4 2)
7
20. Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
1
(0 0 1)
4
(3 1 0)
5
21. Holub Dominik
Milan Holub
4
(4 0 0)
4
22. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING
3
(3 0 0)
3
23. Doubek Vladimir
Lukamotorsport
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004