Výsledky Rotax MAX Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX53.345653.784
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX53.7550.41753.798
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX54.0240.679754.104
4.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX54.3801.035454.650
5.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX55.3912.046755.763
6.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX54.4371.092354.463
7.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX56.0732.728556.723
8.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX54.4471.102654.472
9.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX54.4961.151654.683
10.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX1:05.08311.73861:07.664

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1053.39509:00.341
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX100.43053.55309:00.771
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX105.18253.94309:05.523
4.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1012.13754.46709:12.478
5.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1012.26754.44609:12.608
6.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1015.29254.91609:15.633
7.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1025.58755.16209:25.928
8.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1027.24355.20209:27.584
9.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap1:02.59809:40.491
10.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1012.61154.44009:12.952V - porušení TP

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1053.79309:02.256
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX100.14553.75009:02.401
3.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX109.74154.55009:11.997
4.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1010.81054.46409:13.066
5.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1011.08354.59409:13.339
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.08955.18209:19.345
7.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1018.45554.97709:20.711
8.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap1:01.19809:33.977
9.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX55 Laps54.02604:36.079
10.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX46 Laps54.56503:43.105

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1353.84711:44.204
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX130.29753.79411:44.501
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX137.92654.14711:52.130
4.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX139.54054.48811:53.744
5.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX139.74554.35411:53.949
6.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1312.14254.34711:56.346
7.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1318.62954.39712:02.833
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1322.79055.23212:06.994
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1323.60955.17812:07.813
10.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX112 Laps1:02.92211:58.102

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004