Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Rotax Junior MAX Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX54.3801.035454.650
2.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX54.4371.092354.463
3.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX54.4471.102654.472
4.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX54.4961.151654.683
5.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX1:05.08311.73861:07.664

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1053.39509:00.341
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX100.43053.55309:00.771
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX105.18253.94309:05.523
4.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1012.13754.46709:12.478
5.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1012.26754.44609:12.608
6.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1015.29254.91609:15.633
7.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1025.58755.16209:25.928
8.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1027.24355.20209:27.584
9.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap1:02.59809:40.491
10.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1012.61154.44009:12.952V - porušení TP

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1053.79309:02.256
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX100.14553.75009:02.401
3.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX109.74154.55009:11.997
4.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1010.81054.46409:13.066
5.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1011.08354.59409:13.339
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.08955.18209:19.345
7.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1018.45554.97709:20.711
8.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap1:01.19809:33.977
9.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX55 Laps54.02604:36.079
10.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX46 Laps54.56503:43.105

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.159Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
Rotax MAX1353.84711:44.204
2.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX130.29753.79411:44.501
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX137.92654.14711:52.130
4.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX139.54054.48811:53.744
5.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX139.74554.35411:53.949
6.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1312.14254.34711:56.346
7.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1318.62954.39712:02.833
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1322.79055.23212:06.994
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1323.60955.17812:07.813
10.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX112 Laps1:02.92211:58.102

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Mizera Marek
Mizera Jaroslav
67
(17 20 30)
30
(15 15 0)
25
(7.5 10 15)
49
(15 15 19)
25
(8.5 10 15)
196
2. Richter Matteo
Josef Krečmer
56
(20 17 19)
61
(17 20 24)
61
(17 20 24)
17.5
(10 7.5 0)
195.5
3. Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
67
(20 17 30)
30.5
(10 8.5 12)
39
(13 11 15)
136.5
4. Pícha Jan
ČK motorsport
39
(15 0 24)
13
(13 0 0)
16
(8.5 7.5 0)
36
(11 13 12)
28
(7.5 8.5 12)
132
5. Svoboda Petr
H-Kart club v AČR
38
(13 13 12)
42
(10 13 19)
22.5
(6.5 6.5 9.5)
102.5
6. Feber Ralf
Feber Racing s.r.o.
67
(20 17 30)
67
7. Zdebský Adam
Radek Zdebsky
30
(0 15 15)
11
(11 0 0)
41

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004