Výsledky ROK Kartarena Cheb (28. 4. - 30. 4. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK52.608552.708
2.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK52.8720.264453.018
3.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK53.0200.412453.024
4.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK53.0300.422753.137
5.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK53.1190.511453.182
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK54.0881.48454.319
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK55.0472.439555.070
8.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK55.5602.952556.083
9.11Picka Petr
Picka Petr
ROK56.0083.4756.313
10.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK56.3713.763756.593
11.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK56.6844.076456.755
12.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK57.0524.444757.507
13.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK1:00.1837.57561:00.928
14.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART v AČR
SUPERROK52.68559.26552.808V - porušení TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK1051.86408:50.293
2.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART v AČR
SUPERROK101.59452.27008:51.887
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK101.91352.12008:52.206
4.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK106.97352.47508:57.266
5.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK109.30552.93808:59.598
6.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1024.35354.67309:14.646
7.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1032.67355.42809:22.966
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1037.03255.56909:27.325
9.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK1038.13753.55009:28.430
10.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1040.48955.99709:30.782
11.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1041.78556.16309:32.078
12.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1044.58056.15409:34.873
13.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK91 Lap59.27109:04.972
14.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK1051.96808:47.534
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK100.17752.02808:47.711
3.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART v AČR
SUPERROK105.11352.36908:52.647
4.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK106.36752.67208:53.901
5.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK106.75852.52908:54.292
6.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK109.12852.91108:56.662
7.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK109.29152.62608:56.825
8.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1027.22354.67209:14.757
9.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1029.50555.01409:17.039
10.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1042.77355.94009:30.307
11.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1043.53155.92409:31.065
12.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1043.73455.78309:31.268
13.11Picka Petr
Picka Petr
ROK101:00.20256.06309:47.736
14.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK91 Lap59.08009:07.221

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK1351.79211:19.860
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK135.30451.98111:25.164
3.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK1314.47052.76311:34.330
4.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK1314.57352.40711:34.433
5.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK1320.23352.86711:40.093
6.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1342.29854.90712:02.158
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1344.76654.29912:04.626
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1350.11755.41212:09.977
9.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1354.33055.74912:14.190
10.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1357.05755.86712:16.917
11.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1359.30055.59412:19.160
12.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART v AČR
SUPERROK76 Laps52.41806:16.986
13.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK0
14.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK0

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
64
(20 20 24)
64
(17 17 30)
50
(0 20 30)
70
(20 20 30)
17
(17 17 24)
265
2. Hudec Martin
Hudec Martin
47
(17 17 30)
64
(20 20 24)
20
(20 0 8)
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
259
3. Šula Jan
TONYKART.cz
47
(15 13 19)
49
(15 15 19)
58
(17 17 24)
34
(15 13 19)
15
(15 0 19)
203
4. Picka Petr
Picka Petr
23
(13 10 10)
37
(11 11 15)
30
(15 15 7)
43
(13 15 15)
28
(13 11 15)
161
5. Dula Mikuláš
Jiří Němeček
37
(10 15 12)
38
(13 13 12)
45
(13 13 19)
11
(11 11 0)
13
(9 13 0)
144
6. Ferkl Michal
MyBus Racing
18
(9 9 0)
28
(10 9 9)
28
(9 9 10)
21
(8 9 12)
19
(8 10 9)
114
7. Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
37
(11 11 15)
37
(11 11 15)
37
(10 15 12)
111
8. Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
20
(0 10 10)
32
(10 10 12)
27
(9 8 10)
79
9. Karas Jiří
Jiří Karas
20
(10 10 0)
30
(11 9 10)
50
10. Kuboň Václav
Duck Racing
25
(9 8 8)
25
(8 8 9)
50

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004