Výsledky Školní 50 Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 501:09.23361:09.740
2.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 501:09.3870.15411:09.867
3.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:09.6600.42731:09.665
4.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 501:11.7672.53431:12.614
5.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 501:11.8012.56851:11.910
6.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:13.1463.91331:13.596
7.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 501:14.9325.69931:15.596
8.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:15.2816.04811:16.623
9.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:16.2467.01341:16.601
10.7Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Školní 501:17.5908.35751:17.786
11.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 507.3570

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 5051:07.91205:49.294
2.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 5053.7891:09.27705:53.083
3.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5054.1131:08.65905:53.407
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50517.3721:11.84506:06.666
5.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50519.0751:12.16806:08.369
6.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50521.7831:12.15306:11.077
7.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50526.5711:12.96006:15.865
8.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 50532.6951:12.76906:21.989
9.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5051:10.9681:21.23707:00.262
10.7Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Školní 5051:11.1961:21.09107:00.490

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 5051:09.30005:53.272
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5053.0001:09.35305:56.272
3.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 50511.0511:10.02606:04.323
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50514.2981:11.10006:07.570
5.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50521.7501:13.44806:15.022
6.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 50523.9461:13.15606:17.218
7.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50534.6761:13.00006:27.948
8.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50544.2381:17.40006:37.510
9.7Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Školní 50545.0231:16.91506:38.295
10.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 5023 Laps1:12.05902:26.850
11.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 500

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 5051:08.55005:52.790
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5052.3401:09.49705:55.130
3.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 5053.9031:09.54105:56.693
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50514.4441:11.60006:07.234
5.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50522.8721:12.27706:15.662
6.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50526.9021:12.20906:19.692
7.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 50541.6151:14.78506:34.405
8.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50541.7821:16.80106:34.572
9.7Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Školní 50543.5151:16.74106:36.305
10.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5014 Laps1:16.01001:21.507
11.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 500

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004