Výsledky Honda Endurance Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Vytrvalostní závod

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.22 AMD Racing I
(Vojtěch Soumar, Aleš Dlouhý)
Honda Endurance19653.85603:00:20.579
2.66 ČK Motorsport
(Pícha Jan, Vidršperk Martin)
Honda Endurance19618.89653.69303:00:39.475
3.7 TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
(Andrew Schmid, Jiří Vostoupal)
Honda Endurance19649.46653.79303:01:10.045
4.33 TEAM OKKART III. - Kart 33
(David Matějů, Jiří Petera, Petr Kocián)
Honda Endurance1951 Lap53.48303:00:31.269
5.23 EM Racing
(Emil Minář, Emil Minář, Robert Procházka)
Honda Endurance1951 Lap53.78303:01:15.998
6.76 KRT SBM Motorsport
(Michal Jelínek, Patrik Novotný, Radim Hradecký)
Honda Endurance1933 Laps54.39403:01:01.956
7.39 KRT SBM Motorsport II
(Pavel Batík, Petr Kopeček)
Honda Endurance1915 Laps54.66203:00:46.259
8.21 AHR
(Aleš Holan, Jan Midrla)
Honda Endurance1906 Laps53.80503:01:03.391
9.777 Rebels Abra Team
(Bronislav Růžička, Peter Helcmanovský)
Honda Endurance1879 Laps54.57302:56:14.096
10.88 WMJ racers
(Ladislav Moucha, Jan Drašnar, Roman Vondráček)
Honda Endurance17125 Laps58.43303:01:07.090
11.12 AMD Racing II
(Petr Jenka, Zuzana Dlouhá)
Honda Endurance14848 Laps55.16602:24:11.073
12.42 KartArena Plzeň Racing
(Lukáš Ježek, Daniel Liščák)
Honda Endurance13561 Laps53.49502:04:49.382

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. AMD Racing I
162520132094
2. KartArena Plzeň Racing
Ježek Lukáš
2549252588
3. TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
CRG TEAM OKKART v AČR
131613201173
4. ČK Motorsport
ČK motorsport
20205101065
5. TEAM OKKART III. - Kart 33
CRG TEAM OKKART v AČR
913254051
6. KRT SBM Motorsport
SBM Motorsport
1110651648
7. KRT SBM Motorsport II
SBM Motorsport
109316846
8. Rebels Abra Team
TONYKART.CZ
67118941
9. EM Racing
Minář Emil
81171339
10. AHR
ARB Racing
78109034
11. WMJ racers
H-kart club v AČR
36716
12. CRG TEAM OKKART
CRG TEAM OKKART v AČR
1616
13. KRT SMB Motorsport III
1111
14. AMD Racing II
5510
15. Látka Racing
Látka Slavomír
4610
16. Sport Bohemia Karts
Sport Bohemia Kart
88
17. TEAM OKKART III. - DD - KART 60
CRG TEAM OKKART v AČR
44

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004