Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)53.426453.944
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)53.5250.099853.862
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)53.9470.521354.008
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)54.1120.686654.528
5.14Šťastný Sebastien
Duck Racing
Baby 60 (M/N)54.4491.023454.542
6.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)54.4851.059754.796
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)54.5501.124254.694
8.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)54.6371.211255.186
9.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)54.8561.43454.987
10.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)57.1573.731257.487
11.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:01.3447.91811:02.268

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)853.32707:10.156
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)80.55553.23707:10.711
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)80.87653.18207:11.032
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)87.37154.06407:17.527
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)810.20854.35807:20.364
6.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)810.28354.27307:20.439
7.14Šťastný Sebastien
Duck Racing
Baby 60 (M/N)812.51954.12007:22.675
8.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)813.12454.56407:23.280
9.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)813.42054.47207:23.576
10.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)827.16655.99907:37.322
11.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)71 Lap1:01.04407:29.595

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)853.19807:10.535
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)84.06853.79507:14.603
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)84.21453.62507:14.749
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)86.93854.16807:17.473
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)87.56754.11207:18.102
6.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)814.77954.61707:25.314
7.14Šťastný Sebastien
Duck Racing
Baby 60 (M/N)815.02954.72807:25.564
8.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)822.40355.56907:32.938
9.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)822.52755.58307:33.062
10.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)848.37757.66507:58.912
11.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)71 Lap1:00.27307:11.571

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)1053.79009:04.166
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)100.10153.66109:04.267
3.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)104.15954.00209:08.325
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)109.82354.46509:13.989
5.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)1020.72055.43109:24.886
6.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)1020.88455.38509:25.050
7.14Šťastný Sebastien
Duck Racing
Baby 60 (M/N)1021.05355.50909:25.219
8.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)1031.99456.08209:36.160
9.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)1040.70957.00009:44.875
10.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)91 Lap1:01.81409:36.643
11.11Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
Baby 60 (M/N)82 Laps59.26009:56.980

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
61
(11 20 30)
70
(20 20 30)
51
(17 15 19)
70
(20 20 30)
252
2. Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
36
(17 8 19)
15
(15 15 19)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
58
(17 17 24)
249
3. Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský
44
(20 9 24)
58
(17 17 24)
58
(17 17 24)
10
(10 0 15)
47
(13 15 19)
217
4. Obručník Lukáš
Jiří Obručník
45
(13 17 15)
41
(13 13 15)
0
(11 11 12)
54
(13 17 24)
43
(15 13 15)
183
5. Hudec Miki
OKKART v AČR
28
(9 11 8)
0
(6 6 7)
26
(10 8 8)
40
(15 13 12)
29
(10 10 9)
123
6. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
42
(15 15 12)
34
(11 11 12)
45
(15 15 15)
121
7. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
19
(8 10 9)
8
(8 7 8)
27
(9 9 9)
30
(9 11 10)
28
(11 9 8)
112
8. Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
33
(10 13 10)
20
(7 8 5)
21
(7 7 7)
26
(8 8 10)
100
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
30
(10 10 10)
33
(13 10 10)
32
(9 11 12)
95
10. Tomášek Lukáš
Skřivan Marek
21
(7 7 7)
16
(5 5 6)
9
(5 4 0)
26
(8 9 9)
21
(7 7 7)
93
11. Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
27
(9 9 9)
32
(0 13 19)
59
12. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
21
(11 10 0)
21
13. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
20
(8 6 6)
20
14. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
16
(6 5 5)
16

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004