Výsledky Mini 60 (Mezi/národní) Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)51.229651.237
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)51.2470.018551.320
3.515Čepil Igor
Andriy Chepil
Mini 60 (M/N)51.2720.043351.315
4.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)51.5430.314551.643
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)51.9100.681751.923
6.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)52.1100.881552.234
7.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)52.3001.071752.318
8.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)52.6401.411352.716
9.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)52.6441.415852.824
10.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)53.1521.923553.335
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)53.2452.016353.443
12.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)54.0622.833354.733
13.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC akademie motorsportu
Mini 60 (M/N)54.9353.706355.079

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)851.21006:52.971
2.515Čepil Igor
Andriy Chepil
Mini 60 (M/N)80.00151.10406:52.972
3.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)80.03651.15106:53.007
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)80.36151.20106:53.332
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)81.93451.38606:54.905
6.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)82.19651.39706:55.167
7.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)88.55751.84207:01.528
8.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)811.43352.27207:04.404
9.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC akademie motorsportu
Mini 60 (M/N)812.91051.55307:05.881
10.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)813.94852.09907:06.919
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)818.96853.13107:11.939
12.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)819.18053.07707:12.151
13.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)827.68752.71207:20.658

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.515Čepil Igor
Andriy Chepil
Mini 60 (M/N)851.29506:55.773
2.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)81.05351.45706:56.826
3.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)81.06751.30706:56.840
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)81.17851.38606:56.951
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)84.35451.91507:00.127
6.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)84.63551.72807:00.408
7.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC akademie motorsportu
Mini 60 (M/N)810.08152.18707:05.854
8.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)812.85552.53107:08.628
9.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)814.92152.79207:10.694
10.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)823.59153.71107:19.364
11.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)843.15452.61007:38.927
12.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)845.05652.17107:40.829
13.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)1051.50508:40.514
2.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)100.15551.58908:40.669
3.515Čepil Igor
Andriy Chepil
Mini 60 (M/N)100.33351.45508:40.847
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)100.53451.42408:41.048
5.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC akademie motorsportu
Mini 60 (M/N)105.72551.85508:46.239
6.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)105.91351.86608:46.427
7.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)109.92052.17508:50.434
8.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)1010.04552.14108:50.559
9.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (M/N)1016.27452.86608:56.788
10.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1021.04153.36309:01.555
11.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1021.80153.17509:02.315
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1022.00552.58909:02.519
13.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)010 Laps2.838

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o.
70
(20 20 30)
62
(15 17 30)
58
(17 17 24)
0
(13 2 8)
64
(20 20 24)
254
2. Bečička Jiří
BBB kart team
59
(20 15 24)
70
(20 20 30)
59
(20 20 19)
60
(17 13 30)
248
3. Skřivan Marek
Marek Skřivan
58
(17 17 24)
28
(13 13 15)
49
(15 15 19)
54
(15 15 24)
15
(11 15 10)
204
4. Louda Matyáš
Marek Skřivan
47
(15 13 19)
20
(10 10 8)
36
(13 13 10)
23
(11 8 12)
28
(9 9 19)
154
5. Pavlovec Ivan
Jardan karting club
22
(13 9 8)
32
(11 11 10)
26
(11 8 15)
30
(9 11 10)
20
(5 11 9)
130
6. Tomášek Václav
Skřivan Marek
35
(8 15 12)
18
(9 4 9)
23
(0 11 12)
22
(7 9 6)
32
(15 17 3)
130
7. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
32
(6 11 15)
28
(7 9 12)
23
(8 6 9)
32
(10 10 12)
115
8. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
24
(9 5 10)
11
(6 5 0)
18
(0 9 9)
10
(5 3 5)
21
(7 6 8)
84
9. Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
17
(5 6 6)
9
(5 0 4)
27
(10 10 7)
7
(4 7 4)
16
(6 5 5)
76
10. Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR
25
(10 8 7)
15
(3 7 5)
8
(0 0 8)
9
(2 4 3)
8
(4 4 2)
65
11. Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
64
(17 17 30)
64
12. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
38
(10 13 15)
23
(8 8 7)
61
13. Čepil Igor
Andriy Chepil
56
(17 20 19)
56
14. Friček David
Friček David
19
(7 7 5)
16
(4 6 6)
8
(3 5 0)
12
(3 3 6)
55
15. Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
30
(11 10 9)
23
(8 8 7)
53
16. Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
35
(13 7 15)
35
17. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
23
(6 10 7)
23
18. Novotný Adam
Marek Novotný
8
(2 2 4)
8

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004