Výsledky Easykart 100 Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10047.804647.898
2.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 10047.8830.079647.891
3.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 10047.9100.106847.931
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 10047.9610.157847.978
5.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10047.9970.193848.038
6.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 10048.1020.298748.308
7.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10048.1370.333648.175
8.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 10048.1640.36548.348
9.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10048.2760.472748.350
10.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 10048.4280.624748.580
11.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 10050.2682.464950.370
12.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 10051.1843.38551.411V - podváha

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 1001147.87508:50.768
2.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100110.08747.76808:50.855
3.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100111.06047.69808:51.828
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100111.25147.66208:52.019
5.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100111.85847.81908:52.626
6.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 100112.10347.82508:52.871
7.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100118.49548.41908:59.263
8.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100118.77348.27408:59.541
9.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 100119.34348.41209:00.111
10.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 1001112.23247.98609:03.000
11.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001126.51849.83209:17.286
12.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 1001145.05251.43809:35.820

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 1001148.27908:55.640
2.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100110.24048.06908:55.880
3.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100110.59448.11508:56.234
4.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 100110.81948.04808:56.459
5.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100111.13148.12108:56.771
6.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100111.28648.11608:56.926
7.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 100111.52147.71508:57.161
8.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100113.06648.28708:58.706
9.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001113.04749.19009:08.687
10.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001129.21750.28109:24.857
11.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 1001135.56350.65809:31.203
12.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100011 Laps2.467

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 1001448.29311:23.851
2.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100141.49348.32211:25.344
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100141.60148.12711:25.452
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100143.01048.38711:26.861
5.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100147.97448.18611:31.825
6.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100148.79148.72611:32.642
7.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001411.86049.01511:35.711
8.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001434.31250.39311:58.163
9.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10059 Laps48.63804:06.753
10.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 10059 Laps48.47504:06.932
11.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 1000DNS
12.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100131 Lap47.97310:36.115V - incident

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
32
(8 6 24)
40
(11 10 19)
13
(0 13 19)
59
(20 15 24)
64
(20 20 24)
208
2. Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
22
(11 11 0)
33
(20 13 0)
67
(20 17 30)
26
(0 11 15)
43
(13 6 30)
191
3. Kováč Karel
SPIRIT RACING
20
(20 10 0)
67
(17 20 30)
24
(15 11 9)
34
(17 17 0)
41
(17 17 7)
186
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
49
(17 20 12)
50
(15 11 24)
35
(6 20 15)
20
(10 10 12)
26
(7 11 15)
180
5. Škorpík Filip
SPIRIT RACING
58
(13 15 30)
19
(10 9 0)
23
(13 7 10)
59
(9 20 30)
16
(8 8 8)
175
6. Jandová Michelle
Cimbu autosport
9
(9 0 8)
27
(8 15 12)
56
(17 15 24)
45
(13 13 19)
31
(9 10 12)
168
7. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
51
(15 17 19)
29
(6 8 15)
33
(11 10 12)
11
(11 6 10)
32
(6 13 19)
156
8. Blažíček František
František Blažíček
38
(10 13 15)
30
(13 17 0)
26
(9 9 8)
40
(15 15 10)
134
9. Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
23
(6 8 9)
23
(7 7 9)
15
(10 5 0)
25
(8 9 8)
26
(10 7 9)
112
10. Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
26
(7 9 10)
19
(9 0 10)
23
(8 8 7)
31
(15 7 9)
99
11. Adámek Martin
Duck Racing
19
(5 7 7)
19
(5 6 8)
19
(7 6 6)
22
(7 8 7)
79
12. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
9
(4 5 0)
14
(5 4 5)
23
13. Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
20
(11 9 0)
20
14. Pokorná Sára
Cimbu autosport
12
(6 0 6)
12

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004