Výsledky Easykart 60 Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6053.268553.404
2.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6053.4980.23453.525
3.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6053.5400.272453.684
4.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6053.6240.356453.735
5.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
Easykart 6053.7180.45353.796
6.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6053.8180.55453.872
7.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6053.9710.703353.976
8.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6053.9940.726454.034
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6054.0590.791454.152
10.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6054.0860.818354.329
11.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 6054.3161.048654.380
12.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6054.3711.103654.439
13.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 6054.4321.164754.519
14.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6054.9231.655654.970
15.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6054.9241.656854.955
16.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6055.3222.054655.410
17.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 6055.6272.359255.645
18.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6055.7952.527455.832
19.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 6056.5733.305656.621
20.133Holub Dominik
Milan Holub
Easykart 6057.1213.853357.191

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 60853.58807:11.837
2.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
Easykart 6081.25153.37107:13.088
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6081.44653.37007:13.283
4.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6080.24953.07507:17.086+5 s - předčasný start
5.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6087.71654.24507:19.553
6.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6087.89954.32807:19.736
7.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6088.63553.96607:20.472
8.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6088.71354.11707:20.550
9.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6081.66553.49207:23.502+10 s - předčasný start
10.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60814.20454.70207:26.041
11.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60814.83954.72107:26.676
12.133Holub Dominik
Milan Holub
Easykart 60831.94656.83407:43.783
13.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60840.64856.62807:52.485
14.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 60845.89354.30307:57.730
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6071 Lap55.54707:26.400
16.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 6026 Laps1:04.83002:12.951
17.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6017 Laps1:29.90801:30.395
18.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6017 Laps59.00559.116
19.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6008 Laps0.901
20.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6008 Laps0.994

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 60853.56407:14.434
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6080.04053.57407:14.474
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6080.81653.51307:15.250
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6081.10453.49407:15.538
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6082.54153.63207:16.975
6.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
Easykart 6083.36453.60607:17.798
7.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6087.53153.71407:21.965
8.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6087.63554.05707:22.069
9.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6089.17754.10807:23.611
10.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60810.07754.34907:24.511
11.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60811.50854.64907:25.942
12.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 60812.21254.67707:26.646
13.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60812.33154.55107:26.765
14.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60812.82654.58807:27.260
15.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60816.46354.41807:30.897
16.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60819.45455.28207:33.888
17.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 60827.91856.51807:42.352
18.133Holub Dominik
Milan Holub
Easykart 60829.03756.15307:43.471
19.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60838.73757.04007:53.171
20.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60839.43555.65807:53.869

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
Easykart 601053.65209:05.483
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 60100.02753.69709:05.510
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60100.35153.78609:05.834
4.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60100.49453.58009:05.977
5.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 60100.64453.63409:06.127
6.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60100.77853.51309:06.261
7.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 60102.86453.84509:08.347
8.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60105.03054.29009:10.513
9.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60105.26154.26209:10.744
10.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60105.49154.23809:10.974
11.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60105.68654.24309:11.169
12.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60106.19854.22609:11.681
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601012.77754.91809:18.260
14.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 601013.01654.86609:18.499
15.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 601021.69455.36309:27.177
16.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601022.12555.63309:27.608
17.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601022.90055.77309:28.383
18.133Holub Dominik
Milan Holub
Easykart 601024.93855.59709:30.421
19.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 601030.59656.52909:36.079
20.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 6046 Laps56.20003:51.589

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
54
(15 20 19)
15
(15 15 19)
56
(20 17 19)
65
(15 20 30)
50
(20 11 30)
240
2. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
65
(20 15 30)
61
(20 17 24)
17
(17 0 15)
36
(17 13 19)
58
(17 17 24)
237
3. Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
13
(13 13 15)
57
(17 10 30)
63
(13 20 30)
61
(20 17 24)
34
(15 2 19)
228
4. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
58
(17 17 24)
45
(13 20 12)
54
(15 15 24)
30
(11 15 15)
20
(0 20 10)
207
5. Čermák Jan
Miloň Vojnar
23
(5 10 8)
35
(7 13 15)
15
(0 9 6)
16
(9 7 1)
28
(13 3 15)
117
6. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
19
(7 5 7)
9
(0 9 7)
25
(9 6 10)
17
(8 4 9)
35
(11 15 9)
105
7. Kačírek Petr
Duck Racing
29
(11 6 12)
26
(8 8 10)
22
(10 4 8)
5
(5 2 5)
14
(0 9 5)
96
8. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(6 7 5)
24
(9 7 8)
20
(11 0 9)
31
(10 13 8)
93
9. Puršl Matyáš
Spirit racing
22
(2 11 9)
20
(0 11 9)
24
(6 8 10)
25
(8 10 7)
91
10. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
27
(9 8 10)
22
(11 5 6)
18
(1 11 7)
16
(7 9 0)
5
(5 0 0)
88
11. Klausová Melanie
Klausová Monika
18
(10 4 4)
15
(10 1 5)
15
(2 13 12)
13
(4 5 4)
12
(6 6 3)
73
12. Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
2
(0 1 1)
0
(0 0 0)
14
(7 5 2)
32
(10 10 12)
20
(7 7 6)
68
13. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
14
(8 3 3)
5
(0 2 3)
15
(0 10 5)
2
(2 0 3)
29
(9 8 12)
65
14. Kříž Filip
Kříž Václac
19
(4 9 6)
16
(6 6 4)
17
(6 7 4)
0
(0 0 2)
13
(4 5 4)
65
15. Karnold Filip
British Automotive Racing
10
(5 3 2)
19
(8 8 3)
9
(0 3 6)
38
16. Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o.
6
(2 4 0)
31
(13 11 7)
37
17. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
4
(0 2 2)
1
(1 0 0)
7
(5 2 0)
15
(1 6 8)
5
(3 1 1)
32
18. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
3
(3 0 0)
8
(4 3 1)
4
(3 1 0)
2
(2 0 0)
17
19. Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
7
(1 4 2)
7
20. Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
1
(0 0 1)
4
(3 1 0)
5
21. Holub Dominik
Milan Holub
4
(4 0 0)
4
22. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING
3
(3 0 0)
3
23. Doubek Vladimir
Lukamotorsport
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004