CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Rotax Junior MAX Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD244.823644.883
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD244.8330.01644.863
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD244.9350.112644.969
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD245.1410.318745.173
5.47Makeš Michal
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD245.3840.561645.447
6.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD245.6740.851745.705
7.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX46.4791.6561146.582
8.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX46.7571.934546.775
9.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX46.7941.971846.846
10.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX46.9592.136647.023
11.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX46.9712.148747.079
12.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX47.1982.375847.229
13.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX47.2822.4591147.297
14.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX47.5632.74547.828
15.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX47.7182.895947.777
16.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX50.1285.305650.219
17.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX46.6731.85946.715V - porušení TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21144.84908:19.117
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD2110.49944.82308:19.616
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2111.85644.97008:20.973
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2113.29845.05608:22.415
5.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2117.70245.38308:26.819
6.47Makeš Michal
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD2118.08945.29508:27.206
7.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1120.62546.60508:39.742
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1122.66546.37508:41.782
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1123.56046.74508:42.677
10.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1123.94546.67208:43.062
11.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1124.09746.74708:43.214
12.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1124.96946.76808:44.086
13.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1126.76046.72208:45.877
14.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX1128.84047.00508:47.957
15.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1131.17947.03908:50.296
16.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1131.87547.18908:50.992
17.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX101 Lap49.79208:32.929

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21145.12008:45.750
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD2110.41445.06008:46.164
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2110.89945.14708:46.649
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2112.18145.35208:47.931
5.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2113.83245.52708:49.582
6.47Makeš Michal
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD2114.63845.56408:50.388
7.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1114.46246.77409:00.212
8.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1116.53946.92309:02.289
9.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1116.65246.97409:02.402
10.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1117.42746.86709:03.177
11.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1117.92646.91609:03.347
12.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1117.59746.97109:03.676
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1123.97547.74109:09.725
14.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1125.44547.76309:11.195
15.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX1149.62449.81209:35.374
16.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX38 Laps47.90302:28.549
17.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX38 Laps47.89902:28.882

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21445.09510:36.885
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD2140.18145.08710:37.066
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2143.26345.26610:40.148
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2145.29745.48510:42.182
5.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2145.88845.51410:42.773
6.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1424.60146.78311:01.486
7.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1428.68747.05811:05.572
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1429.62046.80011:06.505
9.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1444.15947.89211:21.044
10.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX131 Lap46.89310:18.346
11.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX131 Lap49.49010:56.547
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX104 Laps46.91907:56.417
13.47Makeš Michal
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD2113 Laps47.92249.310
14.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX113 Laps56.25058.398
15.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX0DNS
16.178Zdebský Adam
Radek Zdebsky
Rotax Junior MAX0DNS
17.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1434.61346.70311:11.498V - incident

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004