Výsledky ROK Vysoké Mýto (26. 5. - 28. 5. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK44.745844.895
2.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK44.7840.039544.853
3.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK45.1820.437245.252
4.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK45.2760.531845.339
5.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK45.4660.721545.514
6.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK47.2402.495947.411
7.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK47.6392.894647.694
8.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK47.9443.199947.954
9.11Picka Petr
Picka Petr
ROK49.2034.458249.258
10.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK49.7695.024349.891
11.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK50.1595.414850.182
12.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK51.8717.126852.184
13.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK47.5392.794747.580V - porušení TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK1144.65208:15.375
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK111.86244.52508:17.237
3.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK115.12144.92908:20.496
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK116.13545.13808:21.510
5.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK1111.27845.43808:26.653
6.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1130.36847.29708:45.743
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1132.53547.11408:47.910
8.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1137.50147.72808:52.876
9.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1143.67048.45008:59.045
10.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1144.34448.11608:59.719
11.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK101 Lap50.17608:33.953
12.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK101 Lap50.97208:48.129
13.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK29 Laps50.48201:44.600

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK1144.91708:18.009
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK110.75444.90108:18.763
3.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK116.31545.45508:24.324
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK119.64745.46408:27.656
5.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1130.72247.40308:48.731
6.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1130.95647.40408:48.965
7.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1134.26147.68608:52.270
8.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1144.85048.62609:02.859
9.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1145.07548.25709:03.084
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK101 Lap49.97208:27.354
11.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK101 Lap49.99108:27.686
12.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK92 Laps51.16607:56.929
13.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK29 Laps47.87701:41.046

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK1444.89910:36.253
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK141.53945.05510:37.792
3.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK1410.17545.70810:46.428
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK1410.64445.74510:46.897
5.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1433.67447.32911:09.927
6.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1433.96547.39311:10.218
7.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1442.69748.03111:18.950
8.11Picka Petr
Picka Petr
ROK131 Lap48.10110:36.254
9.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK131 Lap48.27310:36.568
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK131 Lap49.72110:55.924
11.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK131 Lap49.35811:14.487
12.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK122 Laps51.10010:32.501
13.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK212 Laps47.25601:37.252

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004