CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Školní 50 Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:13.83241:14.272
2.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 501:15.7261.89431:16.871
3.99Szeczeny Tobias
Fereb Racing s.r.o.
Školní 501:16.0702.23851:16.078
4.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 501:16.1052.27351:17.184
5.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 501:16.2102.37831:16.440
6.75Kubera Jakub
Jardan Karting Club v AČR
Školní 501:17.0893.25721:17.272
7.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 501:17.5843.75251:17.730
8.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 501:17.6603.82831:17.742
9.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:21.2547.42241:21.448
10.91Peřestý David
CB Kart racing team
Školní 501:25.19611.36431:26.035

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Szeczeny Tobias
Fereb Racing s.r.o.
Školní 5051:15.65406:28.591
2.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5050.0301:14.52406:28.621
3.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051.0631:14.29906:29.654
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5052.5851:15.64706:31.176
5.75Kubera Jakub
Jardan Karting Club v AČR
Školní 5054.8721:15.44306:33.463
6.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50513.4391:17.18806:42.030
7.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50521.5601:17.71906:50.151
8.91Peřestý David
CB Kart racing team
Školní 50532.8951:22.05007:01.486
9.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 5014 Laps1:20.18401:22.593

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051:14.95106:22.862
2.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5050.3411:14.57906:23.203
3.99Szeczeny Tobias
Fereb Racing s.r.o.
Školní 5055.1601:15.71306:28.022
4.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5057.0271:15.73006:29.889
5.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50510.2391:15.53706:33.101
6.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50514.2151:16.93606:37.077
7.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50516.5291:16.51706:39.391
8.75Kubera Jakub
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50546.3981:18.47507:09.260
9.91Peřestý David
CB Kart racing team
Školní 5051:01.5721:25.59207:24.434

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051:15.45006:24.034
2.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5050.3121:15.47106:24.346
3.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5054.1941:15.65406:28.228
4.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50517.8421:15.86406:41.876
5.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50522.4141:17.68706:46.448
6.75Kubera Jakub
Jardan Karting Club v AČR
Školní 50540.3891:16.82307:04.423
7.99Szeczeny Tobias
Fereb Racing s.r.o.
Školní 5051:05.0811:16.78107:29.115
8.91Peřestý David
CB Kart racing team
Školní 5041 Lap1:27.22206:16.713
9.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 5005 Laps5.070

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004