Výsledky Honda Endurance Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Vytrvalostní závod

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.33 TEAM OKKART III. - Kart 33
(Petr Kocián, Aleš Burger)
Honda Endurance17658.05803:00:37.422
2.22 AMD Racing I
(Dominik Stříteský, Aleš Dlouhý)
Honda Endurance17610.51158.22603:00:47.933
3.9 CRG TEAM OKKART
(Ondřej Kočka, Marek Pytlík)
Honda Endurance1751 Lap58.53603:00:49.526
4.7 TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
(Andrew Schmid, Pavel Müller)
Honda Endurance1742 Laps58.44403:01:04.537
5.777 Rebels Abra Team
(Bronislav Růžička, Peter Helcmanovský)
Honda Endurance1715 Laps59.21603:01:09.358
6.21 AHR
(Aleš Holan, Jan Vlček)
Honda Endurance1697 Laps59.82603:00:59.821
7.42 KartArena Plzeň Racing
(Lukáš Ježek, Daniel Liščák)
Honda Endurance16511 Laps58.38903:00:42.192
8.19 Sport Bohemia Karts
(Hynek Mácha, Michal Jelínek)
Honda Endurance16511 Laps1:00.52303:01:15.602
9.88 WMJ racers
(Ladislav Moucha, Jan Drašnar, Roman Vondráček)
Honda Endurance15224 Laps1:04.47503:00:53.991
10.76 KRT SBM Motorsport
(Michal Jelínek, Patrik Novotný, Radim Hradecký)
Honda Endurance15125 Laps59.26103:01:23.883
11.66 ČK Motorsport
(Pícha Jan, Vidršperk Martin)
Honda Endurance14729 Laps58.53903:00:37.694
12.60 TEAM OKKART III. - DD - KART 60
(Jiří Petera, David Matějů)
Honda Endurance12947 Laps59.15402:15:32.252
13.39 KRT SBM Motorsport II
(Jiří Vostoupal, Petr Kopeček)
Honda Endurance9779 Laps59.05901:43:08.576

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. AMD Racing I
162520132094
2. KartArena Plzeň Racing
Ježek Lukáš
2549252588
3. TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
CRG TEAM OKKART v AČR
131613201173
4. ČK Motorsport
ČK motorsport
20205101065
5. TEAM OKKART III. - Kart 33
CRG TEAM OKKART v AČR
913254051
6. KRT SBM Motorsport
SBM Motorsport
1110651648
7. KRT SBM Motorsport II
SBM Motorsport
109316846
8. Rebels Abra Team
TONYKART.CZ
67118941
9. EM Racing
Minář Emil
81171339
10. AHR
ARB Racing
78109034
11. WMJ racers
H-kart club v AČR
36716
12. CRG TEAM OKKART
CRG TEAM OKKART v AČR
1616
13. KRT SMB Motorsport III
1111
14. AMD Racing II
5510
15. Látka Racing
Látka Slavomír
4610
16. Sport Bohemia Karts
Sport Bohemia Kart
88
17. TEAM OKKART III. - DD - KART 60
CRG TEAM OKKART v AČR
44

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004