Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)59.388559.700
2.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)59.5440.156759.568
3.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)59.7300.342759.744
4.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)59.7690.381459.856
5.14Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)59.8020.414659.836
6.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)1:00.3310.94321:00.412
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)1:00.5661.17841:01.086
8.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)1:01.0281.6431:01.218
9.11Pešek Jan
Skřivan Marek
Baby 60 (M/N)1:01.0431.65541:01.372
10.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)1:02.2912.90371:02.567
11.7Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)1:03.7064.31871:03.806
12.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:06.0046.61641:06.488

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)758.47906:55.209
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)74.52758.95006:59.736
3.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)79.45259.36107:04.661
4.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)79.73759.77307:04.946
5.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)710.01459.75107:05.223
6.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)716.8901:00.02407:12.099
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)717.1541:00.05907:12.363
8.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)727.7131:01.90607:22.922
9.11Pešek Jan
Skřivan Marek
Baby 60 (M/N)730.3101:00.20907:25.519
10.7Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)733.8121:02.78607:29.021
11.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)751.3821:03.41807:46.591
12.14Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)76.57059.17407:01.779V- Podváha

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)758.97106:57.481
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)70.07258.99806:57.553
3.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)74.80159.59207:02.282
4.14Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)75.33459.30007:02.815
5.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)76.54259.81607:04.023
6.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)76.71359.91607:04.194
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)79.84459.92307:07.325
8.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)714.2961:00.64107:11.777
9.11Pešek Jan
Skřivan Marek
Baby 60 (M/N)714.4151:00.29607:11.896
10.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)724.3451:01.98607:21.826
11.7Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)732.6361:03.12307:30.117
12.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)752.7001:03.72707:50.181

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)959.15208:58.290
2.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)91.17359.33908:59.463
3.14Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)95.31259.51909:03.602
4.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Baby 60 (M/N)95.56559.65009:03.855
5.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)911.1161:00.21809:09.406
6.41Fernandez Daniel
Josef Šusta
Baby 60 (M/N)920.7221:00.95909:19.012
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)921.5701:00.87709:19.860
8.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)923.7981:01.08009:22.088
9.11Pešek Jan
Skřivan Marek
Baby 60 (M/N)924.0111:00.76409:22.301
10.9Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)927.6861:01.77609:25.976
11.7Máchová Karolína
Sport bohemia karts
Baby 60 (M/N)939.0461:02.39109:37.336
12.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)18 Laps1:17.58201:22.027

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
61
(11 20 30)
70
(20 20 30)
51
(17 15 19)
70
(20 20 30)
252
2. Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
36
(17 8 19)
15
(15 15 19)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
58
(17 17 24)
249
3. Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský
44
(20 9 24)
58
(17 17 24)
58
(17 17 24)
10
(10 0 15)
47
(13 15 19)
217
4. Obručník Lukáš
Jiří Obručník
45
(13 17 15)
41
(13 13 15)
0
(11 11 12)
54
(13 17 24)
43
(15 13 15)
183
5. Hudec Miki
OKKART v AČR
28
(9 11 8)
0
(6 6 7)
26
(10 8 8)
40
(15 13 12)
29
(10 10 9)
123
6. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
42
(15 15 12)
34
(11 11 12)
45
(15 15 15)
121
7. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
19
(8 10 9)
8
(8 7 8)
27
(9 9 9)
30
(9 11 10)
28
(11 9 8)
112
8. Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
33
(10 13 10)
20
(7 8 5)
21
(7 7 7)
26
(8 8 10)
100
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
30
(10 10 10)
33
(13 10 10)
32
(9 11 12)
95
10. Tomášek Lukáš
Skřivan Marek
21
(7 7 7)
16
(5 5 6)
9
(5 4 0)
26
(8 9 9)
21
(7 7 7)
93
11. Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
27
(9 9 9)
32
(0 13 19)
59
12. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
21
(11 10 0)
21
13. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
20
(8 6 6)
20
14. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
16
(6 5 5)
16

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004