Výsledky Easykart 100 Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 10052.297752.321
2.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 10052.4790.182852.604
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 10052.5070.21852.584
4.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 10052.5660.269652.596
5.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 10052.6020.305752.610
6.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 10052.6110.314752.774
7.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10052.7450.448852.914
8.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 10053.0720.775653.295
9.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 10053.3211.024853.357
10.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 10053.3711.074753.483
11.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 10055.7483.451555.911
12.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 10058.4246.127458.465

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 1001052.15708:47.792
2.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100100.57751.95808:48.369
3.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100103.00452.39608:50.796
4.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001010.70752.71508:58.499
5.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 1001011.69052.39808:59.482
6.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001016.79053.14809:04.582
7.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 1001020.17152.54209:07.963
8.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 1001022.53253.01209:10.324
9.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001032.61754.65109:20.409
10.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 10091 Lap52.10907:55.703
11.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 10091 Lap58.27409:04.660
12.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100010 Laps1.622

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 1001052.49808:51.167
2.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 100100.31252.43408:51.479
3.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100100.41352.49608:51.580
4.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100100.72052.48908:51.887
5.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100103.68452.88608:54.851
6.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100105.28252.72308:56.449
7.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100105.62052.78108:56.787
8.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100105.97452.89408:57.141
9.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 1001010.69252.63509:01.859
10.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001023.90854.44409:15.075
11.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 1001024.12954.37309:15.296
12.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 10091 Lap58.18809:12.853

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.355Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o. / Aparoca+,Ywette camion,Infinity camion
Easykart 1001252.47310:39.749
2.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu
Easykart 100120.15952.46010:39.908
3.17Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 100123.59652.91510:43.345
4.4Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
Easykart 100123.69952.98010:43.448
5.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100126.15452.74110:45.903
6.63Škorpík Filip
SPIRIT RACING / LKN s.r.o.
Easykart 100126.52752.81810:46.276
7.6Kováč Karel
SPIRIT RACING
Easykart 100126.76053.10810:46.509
8.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100127.07452.92510:46.823
9.29Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
Easykart 100127.70253.05710:47.451
10.22Adámek Martin
Duck Racing / Pernella s.r.o.
Easykart 1001227.23254.53211:06.981
11.16Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
Easykart 100102 Laps58.60311:21.488
12.21Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
Easykart 100012 Laps3.133

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Knopp Josef
SPIRIT RACING s.r.o.
32
(8 6 24)
40
(11 10 19)
13
(0 13 19)
59
(20 15 24)
64
(20 20 24)
208
2. Pražák Michal
Spirit Racing s.r.o.
22
(11 11 0)
33
(20 13 0)
67
(20 17 30)
26
(0 11 15)
43
(13 6 30)
191
3. Kováč Karel
SPIRIT RACING
20
(20 10 0)
67
(17 20 30)
24
(15 11 9)
34
(17 17 0)
41
(17 17 7)
186
4. Czintula Zalan
Motorsport Pelikan s.r.o.
49
(17 20 12)
50
(15 11 24)
35
(6 20 15)
20
(10 10 12)
26
(7 11 15)
180
5. Škorpík Filip
SPIRIT RACING
58
(13 15 30)
19
(10 9 0)
23
(13 7 10)
59
(9 20 30)
16
(8 8 8)
175
6. Jandová Michelle
Cimbu autosport
9
(9 0 8)
27
(8 15 12)
56
(17 15 24)
45
(13 13 19)
31
(9 10 12)
168
7. Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
51
(15 17 19)
29
(6 8 15)
33
(11 10 12)
11
(11 6 10)
32
(6 13 19)
156
8. Blažíček František
František Blažíček
38
(10 13 15)
30
(13 17 0)
26
(9 9 8)
40
(15 15 10)
134
9. Fuk Ondřej
Chabrmotorsport
23
(6 8 9)
23
(7 7 9)
15
(10 5 0)
25
(8 9 8)
26
(10 7 9)
112
10. Zimin Maxmilian
Zimin Miloš
26
(7 9 10)
19
(9 0 10)
23
(8 8 7)
31
(15 7 9)
99
11. Adámek Martin
Duck Racing
19
(5 7 7)
19
(5 6 8)
19
(7 6 6)
22
(7 8 7)
79
12. Vojnarová Karolína
Miloň Vojnar
9
(4 5 0)
14
(5 4 5)
23
13. Lalak Alan
JUNIOR 1.pl Racing Team
20
(11 9 0)
20
14. Pokorná Sára
Cimbu autosport
12
(6 0 6)
12

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004