Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Easykart 60 Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6058.842759.126
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6058.9780.136659.040
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6058.9860.144359.038
4.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6059.0210.179759.505
5.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6059.1220.28659.203
6.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6059.1490.307759.192
7.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6059.2890.447759.756
8.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6059.3500.508759.485
9.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6059.7480.90651:00.373
10.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6059.8030.96161:00.085
11.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 601:00.1701.32861:00.305
12.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601:00.1751.33361:00.233
13.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 601:00.3161.47461:00.518
14.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 601:01.3642.52251:01.408
15.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601:01.3922.5561:01.471
16.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 601:01.7182.87651:02.475
17.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601:01.8172.97561:01.955

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60758.53906:55.476
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6070.19958.35806:55.675
3.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6070.29158.52206:55.767
4.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6072.85258.51706:58.328
5.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6075.69958.72707:01.175
6.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6078.65458.65307:04.130
7.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60711.36059.45507:06.836
8.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60717.19159.95907:12.667
9.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60719.36759.98007:14.843
10.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60719.48559.91707:14.961
11.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60721.5751:00.98107:17.051
12.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60721.7461:01.04107:17.222
13.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 60722.2051:00.89507:17.681
14.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60723.82159.55407:19.297
15.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60732.5521:00.05307:28.028
16.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6043 Laps1:00.16404:08.686
17.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6034 Laps59.59303:04.463

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 60758.64806:57.509
2.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071.20558.68106:58.714
3.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6071.46258.48606:58.971
4.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6073.00758.91607:00.516
5.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6078.56659.44307:06.075
6.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60710.93059.45807:08.439
7.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60711.21859.81307:08.727
8.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60711.80659.20807:09.315
9.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60712.02759.55707:09.536
10.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 60712.15559.34107:09.664
11.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60712.56659.85007:10.075
12.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60715.57959.68707:13.088
13.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60719.5251:00.95507:17.034
14.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60721.0711:00.64407:18.580
15.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 60721.1671:01.18107:18.676
16.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6061 Lap59.00306:02.545
17.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6007 Laps3.311

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novak Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 60958.89608:55.072
2.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6090.06258.85208:55.134
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6090.32958.55008:55.401
4.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6092.37658.94908:57.448
5.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6092.41758.92908:57.489
6.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6092.86758.96408:57.939
7.153Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6092.97058.68208:58.042
8.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6093.35358.97308:58.425
9.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6098.60259.42709:03.674
10.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6099.21859.39009:04.290
11.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6099.81259.40209:04.884
12.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 6099.97759.14309:05.049
13.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60910.53359.45009:05.605
14.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 60918.47759.87809:13.549
15.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60922.0091:00.88609:17.081
16.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 60922.1201:00.66409:17.192
17.184Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
Easykart 60922.5171:00.84209:17.589

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
54
(15 20 19)
15
(15 15 19)
56
(20 17 19)
65
(15 20 30)
50
(20 11 30)
240
2. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
65
(20 15 30)
61
(20 17 24)
17
(17 0 15)
36
(17 13 19)
58
(17 17 24)
237
3. Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
13
(13 13 15)
57
(17 10 30)
63
(13 20 30)
61
(20 17 24)
34
(15 2 19)
228
4. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
58
(17 17 24)
45
(13 20 12)
54
(15 15 24)
30
(11 15 15)
20
(0 20 10)
207
5. Čermák Jan
Miloň Vojnar
23
(5 10 8)
35
(7 13 15)
15
(0 9 6)
16
(9 7 1)
28
(13 3 15)
117
6. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
19
(7 5 7)
9
(0 9 7)
25
(9 6 10)
17
(8 4 9)
35
(11 15 9)
105
7. Kačírek Petr
Duck Racing
29
(11 6 12)
26
(8 8 10)
22
(10 4 8)
5
(5 2 5)
14
(0 9 5)
96
8. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(6 7 5)
24
(9 7 8)
20
(11 0 9)
31
(10 13 8)
93
9. Puršl Matyáš
Spirit racing
22
(2 11 9)
20
(0 11 9)
24
(6 8 10)
25
(8 10 7)
91
10. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
27
(9 8 10)
22
(11 5 6)
18
(1 11 7)
16
(7 9 0)
5
(5 0 0)
88
11. Klausová Melanie
Klausová Monika
18
(10 4 4)
15
(10 1 5)
15
(2 13 12)
13
(4 5 4)
12
(6 6 3)
73
12. Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
2
(0 1 1)
0
(0 0 0)
14
(7 5 2)
32
(10 10 12)
20
(7 7 6)
68
13. Kříž Filip
Kříž Václac
19
(4 9 6)
16
(6 6 4)
17
(6 7 4)
0
(0 0 2)
13
(4 5 4)
65
14. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
14
(8 3 3)
5
(0 2 3)
15
(0 10 5)
2
(2 0 3)
29
(9 8 12)
65
15. Karnold Filip
British Automotive Racing
10
(5 3 2)
19
(8 8 3)
9
(0 3 6)
38
16. Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o.
6
(2 4 0)
31
(13 11 7)
37
17. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
4
(0 2 2)
1
(1 0 0)
7
(5 2 0)
15
(1 6 8)
5
(3 1 1)
32
18. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
3
(3 0 0)
8
(4 3 1)
4
(3 1 0)
2
(2 0 0)
17
19. Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
7
(1 4 2)
7
20. Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
1
(0 0 1)
4
(3 1 0)
5
21. Holub Dominik
Milan Holub
4
(4 0 0)
4
22. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING
3
(3 0 0)
3
23. Doubek Vladimir
Lukamotorsport
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004