Výsledky Rotax MAX Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX51.354351.443
2.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX52.3711.017452.371
3.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX52.9801.626753.136
4.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX57.5326.1781

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21049.57608:22.276
2.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2100.85749.51308:23.133
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2102.08949.73008:24.365
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2107.59150.20308:29.867
5.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.87749.96908:30.153
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.31051.22408:39.586
7.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.91351.02108:40.189
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1019.40651.26208:41.682
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1021.96951.44608:44.245
10.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1033.27252.53008:55.548

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD21049.95608:27.475
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2100.25549.77908:27.730
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2101.19750.17508:28.672
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2102.44350.32408:29.918
5.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.19450.71208:34.669
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1016.34051.49408:43.815
7.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1016.85151.52208:44.326
8.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.55351.47408:45.028
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1017.74351.64308:45.218
10.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1028.28052.64508:55.755

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1218.07051.60910:31.476
2.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1229.62151.81210:43.027
3.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1230.47252.66210:43.878
4.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX111 Laps54.21457.420

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
43
(13 15 15)
56
(17 15 24)
35
(10 10 15)
25.5
(8.5 7.5 9.5)
23.5
(7.5 6.5 9.5)
183
2. Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
35
(10 10 15)
163
3. Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
45
(15 11 19)
47
(15 17 15)
17
(8.5 8.5 0)
29
(8.5 8.5 12)
138
4. Altman Šimon
Zábranský Petr
36
(11 13 12)
26
(13 13 0)
27
(7.5 7.5 12)
8.5
(6.5 8.5 0)
17.5
(6.5 10 7.5)
115
5. Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
41
(11 11 19)
22.5
(6.5 6.5 9.5)
26
(7.5 6.5 12)
89.5
6. Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
70
(20 20 30)
70
7. Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
32.5
(10 7.5 15)
32.5

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004