Výsledky Rotax Junior MAX Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX51.333351.395
2.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX51.8760.543452.085
3.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX51.9410.608452.031
4.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX56.2374.904756.427

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1038.28951.63509:00.565
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21049.57608:22.276
3.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1040.63251.80109:02.908
4.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2100.85749.51308:23.133
5.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1052.11051.16509:14.386
6.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2102.08949.73008:24.365
7.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap55.08108:54.393
8.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2107.59150.20308:29.867
9.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.87749.96908:30.153
10.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.31051.22408:39.586
11.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.91351.02108:40.189
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1019.40651.26208:41.682
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1021.96951.44608:44.245
14.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1033.27252.53008:55.548

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1025.09251.25308:52.567
2.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD21049.95608:27.475
3.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1029.04851.70608:56.523
4.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2100.25549.77908:27.730
5.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1032.10651.89808:59.581
6.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2101.19750.17508:28.672
7.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap55.08108:56.101
8.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2102.44350.32408:29.918
9.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.19450.71208:34.669
10.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1016.34051.49408:43.815
11.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1016.85151.52208:44.326
12.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.55351.47408:45.028
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1017.74351.64308:45.218
14.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1028.28052.64508:55.755

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1225.75051.42910:39.156
2.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1228.83851.79310:42.244
3.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX111 Lap55.05710:40.500
4.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1230.79152.02610:44.197V- Podváha

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004