Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Rotax Junior MAX Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX51.333351.395
2.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX51.8760.543452.085
3.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX51.9410.608452.031
4.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX56.2374.904756.427

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1038.28951.63509:00.565
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21049.57608:22.276
3.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1040.63251.80109:02.908
4.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2100.85749.51308:23.133
5.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1052.11051.16509:14.386
6.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2102.08949.73008:24.365
7.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap55.08108:54.393
8.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2107.59150.20308:29.867
9.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.87749.96908:30.153
10.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.31051.22408:39.586
11.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.91351.02108:40.189
12.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1019.40651.26208:41.682
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1021.96951.44608:44.245
14.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1033.27252.53008:55.548

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1025.09251.25308:52.567
2.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD21049.95608:27.475
3.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1029.04851.70608:56.523
4.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2100.25549.77908:27.730
5.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1032.10651.89808:59.581
6.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2101.19750.17508:28.672
7.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX91 Lap55.08108:56.101
8.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2102.44350.32408:29.918
9.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.19450.71208:34.669
10.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1016.34051.49408:43.815
11.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1016.85151.52208:44.326
12.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.55351.47408:45.028
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1017.74351.64308:45.218
14.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1028.28052.64508:55.755

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1225.75051.42910:39.156
2.125Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
Rotax Junior MAX1228.83851.79310:42.244
3.153Svoboda Petr
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Rotax Junior MAX111 Lap55.05710:40.500
4.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1230.79152.02610:44.197V- Podváha

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Mizera Marek
Mizera Jaroslav
67
(17 20 30)
30
(15 15 0)
25
(7.5 10 15)
49
(15 15 19)
25
(8.5 10 15)
196
2. Richter Matteo
Josef Krečmer
56
(20 17 19)
61
(17 20 24)
61
(17 20 24)
17.5
(10 7.5 0)
195.5
3. Komárek Daniel
Jardan Karting Club v AČR
67
(20 17 30)
30.5
(10 8.5 12)
39
(13 11 15)
136.5
4. Pícha Jan
ČK motorsport
39
(15 0 24)
13
(13 0 0)
16
(8.5 7.5 0)
36
(11 13 12)
28
(7.5 8.5 12)
132
5. Svoboda Petr
H-Kart club v AČR
38
(13 13 12)
42
(10 13 19)
22.5
(6.5 6.5 9.5)
102.5
6. Feber Ralf
Feber Racing s.r.o.
67
(20 17 30)
67
7. Zdebský Adam
Radek Zdebsky
30
(0 15 15)
11
(11 0 0)
41

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004