CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky Rotax MAX DD2 Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD249.370449.641
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD249.6050.235349.720
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD249.8260.456349.927
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD250.1650.795450.173
5.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD250.3030.933650.315
6.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD251.6802.31451.816

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21049.57608:22.276
2.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2100.85749.51308:23.133
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2102.08949.73008:24.365
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2107.59150.20308:29.867
5.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.87749.96908:30.153
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.31051.22408:39.586
7.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.91351.02108:40.189
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1019.40651.26208:41.682
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1021.96951.44608:44.245
10.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1033.27252.53008:55.548

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD21049.95608:27.475
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2100.25549.77908:27.730
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2101.19750.17508:28.672
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2102.44350.32408:29.918
5.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2107.19450.71208:34.669
6.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1016.34051.49408:43.815
7.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1016.85151.52208:44.326
8.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21017.55351.47408:45.028
9.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1017.74351.64308:45.218
10.181Ptáčková Soňa
JOKA Racing
Rotax MAX1028.28052.64508:55.755

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21249.97210:13.406
2.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2120.65150.50710:14.057
3.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2123.83950.68710:17.245
4.35Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
Rotax MAX DD2125.94250.89210:19.348
5.203Vrba David
David Vrba
Rotax MAX DD21217.72451.24510:31.130
6.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2111 Lap50.09110:14.502

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004