CZECH KART OPEN 2018 - Mistrovství ČR a Pohár AČR v kartingu

Výsledky ROK Písek (16. 6. - 18. 6. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.2Kadlčák Jakub
Němeček Jiří
SUPERROK48.862549.318
2.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK49.0970.235749.152
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK49.2940.432549.296
4.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK49.3240.462549.417
5.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK49.5460.684549.964
6.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK49.7080.846549.848
7.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK51.6502.788851.678
8.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK51.9483.086752.048
9.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK52.4283.566452.441
10.11Picka Petr
Picka Petr
ROK52.7263.864752.739
11.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK52.8083.946553.085
12.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK52.9314.069653.040
13.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK55.4986.636655.501
14.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK55.9827.12558.255
15.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK57.0708.208557.427

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Kadlčák Jakub
Němeček Jiří
SUPERROK1048.57408:15.180
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK103.21049.21808:18.390
3.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK107.86849.63208:23.048
4.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK108.24049.55208:23.420
5.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK1036.62352.27108:51.803
6.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1040.68052.43108:55.860
7.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1042.28352.71408:57.463
8.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1043.04352.74008:58.223
9.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK1045.39549.37009:00.575
10.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1047.61352.94909:02.793
11.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK91 Lap54.94508:29.910
12.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK91 Lap55.00408:38.281
13.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK64 Laps56.68106:56.044
14.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK55 Laps50.07504:19.770
15.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK37 Laps49.70203:10.058
16.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK28 Laps54.29101:51.020

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Kadlčák Jakub
Němeček Jiří
SUPERROK1048.72508:14.739
2.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK104.71549.26308:19.454
3.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK105.04649.37508:19.785
4.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK1012.66349.81608:27.402
5.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1029.45751.74408:44.196
6.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1037.57852.34708:52.317
7.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1043.56352.68408:58.302
8.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1047.06153.33209:01.800
9.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1047.63553.21709:02.374
10.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK91 Lap55.17608:28.906
11.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK91 Lap55.55908:29.227
12.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK91 Lap55.43908:41.009
13.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK73 Laps49.98205:55.217
14.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK73 Laps50.10706:01.497
15.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK37 Laps49.17202:31.615
16.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK37 Laps52.05202:40.206

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.2Kadlčák Jakub
Němeček Jiří
SUPERROK1248.92509:55.897
2.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r.o.
SUPERROK124.70049.48210:00.597
3.25Korený Matěj
Němeček Jiří
SUPERROK125.02049.50410:00.917
4.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK126.87449.63010:02.771
5.26Podhradská Monika
ARB Racing
SUPERROK1213.50050.05610:09.397
6.52Korený Tomáš
Němeček Jiří
SUPERROK1214.06749.84010:09.964
7.19Martínek Lukáš
TONYKART.CZ
SUPERROK1221.76050.29610:17.657
8.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
ROK1238.91851.86310:34.815
9.77Šula Jan
TONYKART.cz
ROK1245.37452.45510:41.271
10.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1251.52353.23610:47.420
11.7Tomšíček Jan
TONYKART.CZ
ROK1251.78253.06710:47.679
12.5Beznoska Miloslav
Miloslav Baznoska
ROK111 Lap55.09610:21.551
13.67Ferkl Michal
MyBus Racing
ROK111 Lap55.44710:32.217
14.10Kuboň Václav
Duck Racing
ROK111 Lap55.65010:35.059
15.101Hudec Martin
Hudec Martin
ROK102 Laps51.80810:18.094
16.11Picka Petr
Picka Petr
ROK102 Laps53.13310:43.759

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004