Výsledky Školní 50 SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.15Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / Svarmetal
Školní 501:15.88431:16.434
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 501:15.8990.01541:16.834
3.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:16.5370.65341:16.765
4.8Tlusťáková Klára
OK Kart
Školní 501:16.7970.91331:16.800
5.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 501:17.1771.29351:17.261
6.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 501:17.5561.67231:17.721
7.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 501:17.7221.83831:18.187
8.99Szeczeny Tobias
Feber Racing s.r.o.
Školní 501:18.0122.12841:18.704
9.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 501:18.1372.25341:18.590
10.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 501:18.2502.36641:18.541
11.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:20.7504.86641:21.589
12.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 501:21.8325.94841:22.278
13.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 501:21.9116.02751:24.264
14.32Bouše Martin
VMS Racing
Školní 501:27.33911.45551:27.618
15.66Machovec Adam
VMS Racing
Školní 501:32.32416.4431:38.501
16.88Koranda David
VMS Racing
Školní 501:09.900-5.98451:10.147V - Porušení TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / Svarmetal
Školní 5051:15.94907:08.656
2.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5052.2511:15.62007:10.907
3.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 5058.0421:17.13807:16.698
4.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 5058.1771:16.91507:16.833
5.8Tlusťáková Klára
OK Kart
Školní 5059.0141:16.61707:17.670
6.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5059.0161:17.06907:17.672
7.99Szeczeny Tobias
Feber Racing s.r.o.
Školní 5059.8261:17.18407:18.482
8.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50520.7371:19.54507:29.393
9.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50528.7471:20.75407:37.403
10.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50529.0101:20.67007:37.666
11.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50529.1991:20.62207:37.855
12.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50532.7781:21.42707:41.434
13.32Bouše Martin
VMS Racing
Školní 5041 Lap1:32.92007:00.626
14.66Machovec Adam
VMS Racing
Školní 5041 Lap1:30.68607:09.604
15.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 500DNS
16.88Koranda David
VMS Racing
Školní 500DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5051:15.71106:24.617
2.15Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / Svarmetal
Školní 5054.6191:16.16306:29.236
3.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 50510.4951:16.76006:35.112
4.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 50510.7611:16.26806:35.378
5.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 50510.9051:16.65306:35.522
6.8Tlusťáková Klára
OK Kart
Školní 50511.5131:15.75006:36.130
7.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 50512.2551:16.65106:36.872
8.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50518.5021:18.99506:43.119
9.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 50518.8151:18.25206:43.432
10.99Szeczeny Tobias
Feber Racing s.r.o.
Školní 50525.9701:20.26006:50.587
11.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50526.1601:19.16906:50.777
12.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50528.9151:20.87006:53.532
13.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5051:12.4581:23.05507:37.075
14.66Machovec Adam
VMS Racing
Školní 5051:30.3301:31.11207:54.947
15.32Bouše Martin
VMS Racing
Školní 5051:32.8781:31.18907:57.495
16.88Koranda David
VMS Racing
Školní 500

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.5Šetlík Martin
Radek Šetlík
Školní 5051:17.61306:33.378
2.15Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / Svarmetal
Školní 5050.4441:17.48306:33.822
3.95Novotný Daniel
Milan Novotný
Školní 5050.8671:17.79706:34.245
4.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Školní 5050.9231:17.48306:34.301
5.61Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Školní 5051.4971:16.68506:34.875
6.8Tlusťáková Klára
OK Kart
Školní 5051.8781:17.23806:35.256
7.99Szeczeny Tobias
Feber Racing s.r.o.
Školní 5052.9741:16.52606:36.352
8.21Vančík Tomáš
Trojanová Kateřina
Školní 5055.9541:18.16506:39.332
9.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5056.2391:16.26006:39.617
10.11Kuchař Radek
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 50522.4041:20.78906:55.782
11.55Rosypal David
SPIRIT RACING
Školní 50522.4071:21.52106:55.785
12.17Mičker Sebastian
SPIRIT RACING / G.M. PROJECT s.r.o.
Školní 50532.2771:22.95707:05.655
13.32Bouše Martin
VMS Racing
Školní 5051:03.7301:29.84907:37.108
14.10Kuchař Rudolf
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Školní 5051:04.6071:29.97707:37.985
15.88Koranda David
VMS Racing
Školní 500
16.66Machovec Adam
VMS Racing
Školní 5005 Laps4.935

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004