Výsledky Honda Endurance SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Vytrvalostní závod

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.42 KartArena Plzeň Racing
(Lukáš Ježek, Daniel Liščák)
Honda Endurance1641:02.70903:00:55.859
2.7 TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
(Andrew Schmid, Pavel Müller)
Honda Endurance1640.9771:03.14503:00:56.836
3.39 KRT SBM Motorsport II
(Michaela Dorčíková, Petr Kopeček)
Honda Endurance1643.4121:03.14703:00:59.271
4.22 AMD Racing I
(Vojtěch Soumar, Aleš Dlouhý)
Honda Endurance1646.8991:02.69403:01:02.758
5.14 KRT SMB Motorsport III
(Patrik Novotný, Mario Banoczay)
Honda Endurance1631 Lap1:03.57403:01:03.240
6.66 ČK Motorsport
(Pícha Jan, Vidršperk Martin)
Honda Endurance1622 Laps1:03.50703:00:59.084
7.21 AHR
(Aleš Holan, David Dobogai)
Honda Endurance1622 Laps1:03.59303:01:05.635
8.777 Rebels Abra Team
(Bronislav Růžička, Peter Helcmanovský)
Honda Endurance1613 Laps1:03.56903:01:13.273
9.23 EM Racing
(Emil Minář, Emil Minář, Robert Procházka)
Honda Endurance1586 Laps1:02.38503:01:05.647
10.5 Látka Racing
(Jonáš Látka, Slavomír Látka)
Honda Endurance15311 Laps1:05.28403:01:02.574
11.76 KRT SBM Motorsport
(Michal Jelínek, Radim Hradecký)
Honda Endurance15311 Laps1:03.22903:01:03.030
12.33 TEAM OKKART III. - Kart 33
(Jiří Petera, Petr Kocián, David Matějů)
Honda Endurance13727 Laps1:03.21603:00:57.138

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. AMD Racing I
162520132094
2. KartArena Plzeň Racing
Ježek Lukáš
2549252588
3. TEAM OKKART I. - AP Kart Racing
CRG TEAM OKKART v AČR
131613201173
4. ČK Motorsport
ČK motorsport
20205101065
5. TEAM OKKART III. - Kart 33
CRG TEAM OKKART v AČR
913254051
6. KRT SBM Motorsport
SBM Motorsport
1110651648
7. KRT SBM Motorsport II
SBM Motorsport
109316846
8. Rebels Abra Team
TONYKART.CZ
67118941
9. EM Racing
Minář Emil
81171339
10. AHR
ARB Racing
78109034
11. WMJ racers
H-kart club v AČR
36716
12. CRG TEAM OKKART
CRG TEAM OKKART v AČR
1616
13. KRT SMB Motorsport III
1111
14. Látka Racing
Látka Slavomír
4610
15. AMD Racing II
5510
16. Sport Bohemia Karts
Sport Bohemia Kart
88
17. TEAM OKKART III. - DD - KART 60
CRG TEAM OKKART v AČR
44

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004