Výsledky Baby 60 (Mezi/národní) SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)1:02.41641:03.084
2.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)1:02.4490.03321:02.711
3.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)1:02.6370.22131:02.674
4.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)1:02.9840.56831:03.623
5.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)1:03.0710.65541:03.335
6.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)1:03.3460.9321:03.512
7.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
Baby 60 (M/N)1:03.4130.99731:03.588
8.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)1:06.3623.94631:06.961

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)71:02.37607:20.073
2.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)73.2451:02.91107:23.318
3.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)77.1321:03.21707:27.205
4.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)77.1951:03.16407:27.268
5.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
Baby 60 (M/N)78.2441:03.36507:28.317
6.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)78.3231:03.20707:28.396
7.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)78.5851:03.58907:28.658
8.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)730.0261:06.50507:50.099

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)71:02.10807:16.847
2.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)71.0771:02.23607:17.924
3.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)72.2051:02.50607:19.052
4.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)712.2521:03.45707:29.099
5.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)712.4301:03.62707:29.277
6.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
Baby 60 (M/N)714.1851:03.26407:31.032
7.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)734.4551:06.16507:51.302
8.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)16 Laps1:03.46601:03.717

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.31Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
Baby 60 (M/N)91:02.18509:22.121
2.21Obručník Lukáš
Jiří Obručník
Baby 60 (M/N)90.2811:02.00809:22.402
3.77Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR / HKC Akademie motorsportu
Baby 60 (M/N)92.9901:02.50009:25.111
4.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský Motorcycles
Baby 60 (M/N)93.2601:02.35609:25.381
5.101Hudec Miki
OKKART v AČR
Baby 60 (M/N)99.5671:02.99709:31.688
6.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Baby 60 (M/N)99.7271:03.11009:31.848
7.8Tomášek Lukáš
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Baby 60 (M/N)933.7561:05.58809:55.877
8.69Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
Baby 60 (M/N)914.4721:03.26809:36.593V - Porušení TP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
61
(11 20 30)
70
(20 20 30)
51
(17 15 19)
70
(20 20 30)
252
2. Kepeň Maxmilián
JP Motorsport v AČR
36
(17 8 19)
15
(15 15 19)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
58
(17 17 24)
249
3. Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský
44
(20 9 24)
58
(17 17 24)
58
(17 17 24)
10
(10 0 15)
47
(13 15 19)
217
4. Obručník Lukáš
Jiří Obručník
45
(13 17 15)
41
(13 13 15)
0
(11 11 12)
54
(13 17 24)
43
(15 13 15)
183
5. Hudec Miki
OKKART v AČR
28
(9 11 8)
0
(6 6 7)
26
(10 8 8)
40
(15 13 12)
29
(10 10 9)
123
6. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
42
(15 15 12)
34
(11 11 12)
45
(15 15 15)
121
7. Louda Tobiáš
Marek Skřivan
19
(8 10 9)
8
(8 7 8)
27
(9 9 9)
30
(9 11 10)
28
(11 9 8)
112
8. Pešek Jan
JM-Kart klub v AČR
33
(10 13 10)
20
(7 8 5)
21
(7 7 7)
26
(8 8 10)
100
9. Fernandez Daniel
Josef Šusta
30
(10 10 10)
33
(13 10 10)
32
(9 11 12)
95
10. Tomášek Lukáš
Skřivan Marek
21
(7 7 7)
16
(5 5 6)
9
(5 4 0)
26
(8 9 9)
21
(7 7 7)
93
11. Šťastný Sebastien
OKKART v AČR
27
(9 9 9)
32
(0 13 19)
59
12. Kozlovský Vojtěch
SBM Motorsport
21
(11 10 0)
21
13. Mácha Vítězslav
Sport bohemia karts
20
(8 6 6)
20
14. Máchová Karolína
Sport bohemia karts
16
(6 5 5)
16

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004