Výsledky Mini 60 (Mezi/národní) SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)59.296259.513
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)59.6080.312459.633
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.6210.325359.859
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.8230.527259.831
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)1:00.1460.8541:00.184
6.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)1:00.1610.86531:00.191
7.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)1:00.1650.86961:00.214
8.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:00.5141.21831:00.632
9.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)1:00.5261.2321:00.952
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)1:00.5521.25621:00.619
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:01.1391.84321:01.439
12.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1:02.0252.72921:03.125
13.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:02.2552.95961:02.283
14.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1:02.5543.25831:02.736

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)759.58406:58.538
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)70.28159.58906:58.819
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)71.02659.63606:59.564
4.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)72.73759.87407:01.275
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)74.17359.97407:02.711
6.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)75.9351:00.12507:04.473
7.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)78.0861:00.41307:06.624
8.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)79.2951:00.68407:07.833
9.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)79.7781:00.59507:08.316
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)79.9121:00.23507:08.450
11.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)717.1551:01.26807:15.693
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)717.4261:01.56307:15.964
13.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)727.7971:02.75607:26.335
14.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)752.5361:03.39207:51.074

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)759.48806:58.094
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)70.86259.46306:58.956
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)71.06159.41706:59.155
4.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)74.78659.81607:02.880
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)77.9771:00.31507:06.071
6.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)78.3021:00.23407:06.396
7.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)710.8081:00.49107:08.902
8.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)712.1381:00.14707:10.232
9.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)715.4041:00.79707:13.498
10.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)710.5621:00.29007:18.656+10s
11.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)721.6111:01.73607:19.705
12.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)722.4441:02.06207:20.538
13.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)727.6451:02.68407:25.739
14.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)43 Laps59.89904:04.077

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)959.42708:59.452
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)90.24259.39308:59.694
3.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)92.17059.79109:01.622
4.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)93.99859.99009:03.450
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)95.58659.89909:05.038
6.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)96.9071:00.19509:06.359
7.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)97.17459.96909:06.626
8.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)97.3191:00.04709:06.771
9.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)98.2691:00.31709:07.721
10.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)910.2001:00.45909:09.652
11.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)915.9531:01.16609:15.405
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)916.6581:00.95709:16.110
13.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)928.3321:02.15509:27.784
14.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)09 Laps4.411

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o.
70
(20 20 30)
62
(15 17 30)
58
(17 17 24)
0
(13 2 8)
64
(20 20 24)
254
2. Bečička Jiří
BBB kart team
59
(20 15 24)
70
(20 20 30)
59
(20 20 19)
60
(17 13 30)
248
3. Skřivan Marek
Marek Skřivan
58
(17 17 24)
28
(13 13 15)
49
(15 15 19)
54
(15 15 24)
15
(11 15 10)
204
4. Louda Matyáš
Marek Skřivan
47
(15 13 19)
20
(10 10 8)
36
(13 13 10)
23
(11 8 12)
28
(9 9 19)
154
5. Tomášek Václav
Skřivan Marek
35
(8 15 12)
18
(9 4 9)
23
(0 11 12)
22
(7 9 6)
32
(15 17 3)
130
6. Pavlovec Ivan
Jardan karting club
22
(13 9 8)
32
(11 11 10)
26
(11 8 15)
30
(9 11 10)
20
(5 11 9)
130
7. Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
32
(6 11 15)
28
(7 9 12)
23
(8 6 9)
32
(10 10 12)
115
8. Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
24
(9 5 10)
11
(6 5 0)
18
(0 9 9)
10
(5 3 5)
21
(7 6 8)
84
9. Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
17
(5 6 6)
9
(5 0 4)
27
(10 10 7)
7
(4 7 4)
16
(6 5 5)
76
10. Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR
25
(10 8 7)
15
(3 7 5)
8
(0 0 8)
9
(2 4 3)
8
(4 4 2)
65
11. Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
64
(17 17 30)
64
12. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
38
(10 13 15)
23
(8 8 7)
61
13. Čepil Igor
Andriy Chepil
56
(17 20 19)
56
14. Friček David
Friček David
19
(7 7 5)
16
(4 6 6)
8
(3 5 0)
12
(3 3 6)
55
15. Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
30
(11 10 9)
23
(8 8 7)
53
16. Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
35
(13 7 15)
35
17. Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
23
(6 10 7)
23
18. Novotný Adam
Marek Novotný
8
(2 2 4)
8

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004