Výsledky Mini 60 SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)59.296259.513
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)59.6080.312459.633
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.6210.325359.859
4.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.8230.527259.831
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)1:00.1460.8541:00.184
6.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)1:00.1610.86531:00.191
7.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)1:00.1650.86961:00.214
8.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:00.5141.21831:00.632
9.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)1:00.5261.2321:00.952
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)1:00.5521.25621:00.619
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1:01.0921.79641:01.178
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:01.1391.84321:01.439
13.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (P)1:01.6372.34141:01.804
14.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1:02.0252.72921:03.125
15.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:02.2552.95961:02.283
16.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1:02.5543.25831:02.736
17.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1:03.2483.95271:03.602
18.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)1:03.6944.39861:03.702

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)759.58406:58.538
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)70.28159.58906:58.819
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)71.02659.63606:59.564
4.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)72.73759.87407:01.275
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)74.17359.97407:02.711
6.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)75.9351:00.12507:04.473
7.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)78.0861:00.41307:06.624
8.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)79.2951:00.68407:07.833
9.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)79.7781:00.59507:08.316
10.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)79.9121:00.23507:08.450
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)711.5731:00.46607:10.111
12.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (P)717.0411:01.40407:15.579
13.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)717.1551:01.26807:15.693
14.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)717.4261:01.56307:15.964
15.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)727.7971:02.75607:26.335
16.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)731.2071:03.59707:29.745
17.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)731.4791:03.30107:30.017
18.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)752.5361:03.39207:51.074

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)759.48806:58.094
2.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)70.86259.46306:58.956
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)71.06159.41706:59.155
4.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)74.78659.81607:02.880
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)77.9771:00.31507:06.071
6.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)78.3021:00.23407:06.396
7.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)710.8081:00.49107:08.902
8.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)711.0081:00.40107:09.102
9.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)712.1381:00.14707:10.232
10.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)715.4041:00.79707:13.498
11.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)710.5621:00.29007:18.656+10s
12.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)721.6111:01.73607:19.705
13.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)722.4441:02.06207:20.538
14.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)727.5161:02.56807:25.610
15.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)727.6451:02.68407:25.739
16.125Vlasáková Vendula
Pavel Vlasák
Mini 60 (P)727.8171:01.84607:25.911
17.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)728.2111:02.58507:26.305
18.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)43 Laps59.89904:04.077

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.354Sztuka Kacper
Feber Racing s.r.o.
Mini 60 (M/N)959.42708:59.452
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)90.24259.39308:59.694
3.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)92.17059.79109:01.622
4.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)93.99859.99009:03.450
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)95.58659.89909:05.038
6.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)96.9071:00.19509:06.359
7.99Sonkin Matvei
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)97.17459.96909:06.626
8.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)97.3191:00.04709:06.771
9.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (M/N)98.2691:00.31709:07.721
10.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)910.2001:00.45909:09.652
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)912.1701:00.65609:11.622
12.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)915.9531:01.16609:15.405
13.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)916.6581:00.95709:16.110
14.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)928.3321:02.15509:27.784
15.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)928.4341:02.31809:27.886
16.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)942.3661:03.15309:41.818
17.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)09 Laps4.411

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004