Výsledky Easykart 60 SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601:01.79051:01.887
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 601:01.7920.00251:01.955
3.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 601:01.8700.0831:02.213
4.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 601:01.9190.12931:02.111
5.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 601:02.0050.21521:02.093
6.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 601:02.1470.35761:02.368
7.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 601:02.1660.37631:02.333
8.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 601:02.1710.38161:02.263
9.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 601:02.3450.55561:02.739
10.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 601:02.4180.62851:02.724
11.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 601:02.6250.83531:02.724
12.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 601:02.6370.84761:02.680
13.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 601:02.7300.9421:02.784
14.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 601:02.7890.99941:02.806
15.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 601:03.0881.29861:03.128
16.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 601:03.2681.47851:03.338
17.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 601:03.8472.05731:04.346

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6071:02.00507:17.608
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6070.8521:01.73607:18.460
3.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071.1931:01.78007:18.801
4.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 6071.5031:01.73807:19.111
5.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6072.2071:01.96907:19.815
6.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6072.6621:01.98107:20.270
7.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6072.9701:01.88407:20.578
8.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6073.1241:02.17807:20.732
9.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6073.7821:02.26807:21.390
10.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6074.3941:02.31407:22.002
11.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6076.4991:02.25407:24.107
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6076.6681:02.39407:24.276
13.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 6078.6451:02.71707:26.253
14.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 6079.0311:02.55907:26.639
15.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6076.2431:02.42207:26.851+3s
16.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6079.6081:02.12507:27.216
17.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60715.9631:03.76107:33.571

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6071:02.12607:17.410
2.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6070.9541:01.78207:18.364
3.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6071.2781:01.99307:18.688
4.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6071.4891:02.14407:18.899
5.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 6073.3571:02.07807:20.767
6.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6073.5021:02.18407:20.912
7.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 6073.7431:02.11107:21.153
8.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6075.1241:02.14807:22.534
9.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 6075.7111:02.22507:23.121
10.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6076.7441:02.35307:24.154
11.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 6076.8721:02.54307:24.282
12.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6077.1081:02.43907:24.518
13.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6078.6141:02.46307:26.024
14.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 6078.7221:02.15807:26.132
15.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60711.8911:02.70107:29.301
16.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60712.0551:02.57807:29.465
17.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60712.5571:03.14107:29.967

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.199Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6091:01.99509:19.741
2.12Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o. / Spies Hecker
Easykart 6090.1921:01.70909:19.933
3.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
Easykart 6090.4081:01.76009:20.149
4.128Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Easykart 6093.0471:01.68509:22.788
5.181Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
Easykart 6093.4621:01.94709:23.203
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing
Easykart 6093.6121:01.96209:23.353
7.155Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
Easykart 6095.1061:02.28609:24.847
8.999Huráb Dominik
Huráb Stanislav
Easykart 6099.7971:02.75609:29.538
9.71Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o. / ENGITEC Motorsport s.r.o.
Easykart 6099.8971:02.01709:29.638
10.109Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60910.1481:02.45909:29.889
11.27Kačírek Petr
Duck Racing / Caseliner
Easykart 60910.3181:02.32709:30.059
12.77Klausová Melanie
Klausová Monika
Easykart 60910.9001:02.73209:30.641
13.112Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
Easykart 60912.8261:02.84409:32.567
14.157Kříž Filip
Kříž Václac
Easykart 60916.8151:03.36609:36.556
15.225Čermák Jan
Miloň Vojnar
Easykart 60918.9831:02.12909:38.724
16.144Karhan Maxmilian
Lukamotorsport / Lukamotorsport
Easykart 60921.7731:02.47709:41.514
17.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
Easykart 60917.0841:02.48609:46.825+10s

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
54
(15 20 19)
15
(15 15 19)
56
(20 17 19)
65
(15 20 30)
50
(20 11 30)
240
2. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING
65
(20 15 30)
61
(20 17 24)
17
(17 0 15)
36
(17 13 19)
58
(17 17 24)
237
3. Novák Tomáš
GT2 motorsport s.r.o.
13
(13 13 15)
57
(17 10 30)
63
(13 20 30)
61
(20 17 24)
34
(15 2 19)
228
4. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
58
(17 17 24)
45
(13 20 12)
54
(15 15 24)
30
(11 15 15)
20
(0 20 10)
207
5. Čermák Jan
Miloň Vojnar
23
(5 10 8)
35
(7 13 15)
15
(0 9 6)
16
(9 7 1)
28
(13 3 15)
117
6. Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING S.R.O.
19
(7 5 7)
9
(0 9 7)
25
(9 6 10)
17
(8 4 9)
35
(11 15 9)
105
7. Kačírek Petr
Duck Racing
29
(11 6 12)
26
(8 8 10)
22
(10 4 8)
5
(5 2 5)
14
(0 9 5)
96
8. Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
18
(6 7 5)
24
(9 7 8)
20
(11 0 9)
31
(10 13 8)
93
9. Puršl Matyáš
Spirit racing
22
(2 11 9)
20
(0 11 9)
24
(6 8 10)
25
(8 10 7)
91
10. Karhan Maxmilian
Lukamotorsport
27
(9 8 10)
22
(11 5 6)
18
(1 11 7)
16
(7 9 0)
5
(5 0 0)
88
11. Klausová Melanie
Klausová Monika
18
(10 4 4)
15
(10 1 5)
15
(2 13 12)
13
(4 5 4)
12
(6 6 3)
73
12. Vančíková Karolína
Trojanová Kateřina
2
(0 1 1)
0
(0 0 0)
14
(7 5 2)
32
(10 10 12)
20
(7 7 6)
68
13. Kříž Filip
Kříž Václac
19
(4 9 6)
16
(6 6 4)
17
(6 7 4)
0
(0 0 2)
13
(4 5 4)
65
14. Svoboda Jiří
Jiří Svoboda
14
(8 3 3)
5
(0 2 3)
15
(0 10 5)
2
(2 0 3)
29
(9 8 12)
65
15. Karnold Filip
British Automotive Racing
10
(5 3 2)
19
(8 8 3)
9
(0 3 6)
38
16. Chovanec Václav
Spirit racing s.r.o.
6
(2 4 0)
31
(13 11 7)
37
17. Huráb Dominik
Huráb Stanislav
4
(0 2 2)
1
(1 0 0)
7
(5 2 0)
15
(1 6 8)
5
(3 1 1)
32
18. Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team
3
(3 0 0)
8
(4 3 1)
4
(3 1 0)
2
(2 0 0)
17
19. Horčička Lukáš
SPIRIT RACING
7
(1 4 2)
7
20. Svoboda Radek
Jardan Karting Club v AČR
1
(0 0 1)
4
(3 1 0)
5
21. Holub Dominik
Milan Holub
4
(4 0 0)
4
22. Škorpík Lukáš
SPIRIT RACING
3
(3 0 0)
3
23. Doubek Vladimir
Lukamotorsport
0
(0 0 0)
0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004