Vladimír Křižan 8. 3. 1956 - 1. 2. 2018

Výsledky Rotax MAX SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX54.525454.538
2.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX55.4060.881455.648
3.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX55.5621.037555.781
4.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX55.8501.325355.885

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX107.34554.55609:12.854
2.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1017.51955.75109:23.028
3.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1019.29455.83509:24.803
4.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1026.39956.06809:31.908

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD21054.19409:04.405
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2101.52854.29409:05.933
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2102.76554.38609:07.170
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2104.69754.56209:09.102
5.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2105.31454.52009:09.719
6.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX108.72054.93909:13.125
7.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1019.40255.58909:23.807
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1019.73055.83009:24.135
9.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1034.25455.78409:38.659

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1312.70655.16112:02.331
2.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1325.98056.09212:15.605
3.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1339.63856.69512:29.263
4.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX112 Laps57.57458.408

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
43
(13 15 15)
56
(17 15 24)
35
(10 10 15)
25.5
(8.5 7.5 9.5)
23.5
(7.5 6.5 9.5)
183
2. Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
35
(10 10 15)
163
3. Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
45
(15 11 19)
47
(15 17 15)
17
(8.5 8.5 0)
29
(8.5 8.5 12)
138
4. Altman Šimon
Zábranský Petr
36
(11 13 12)
26
(13 13 0)
27
(7.5 7.5 12)
8.5
(6.5 8.5 0)
17.5
(6.5 10 7.5)
115
5. Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
41
(11 11 19)
22.5
(6.5 6.5 9.5)
26
(7.5 6.5 12)
89.5
6. Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
70
(20 20 30)
70
7. Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
32.5
(10 7.5 15)
32.5

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004