Výsledky Rotax MAX DD2 SteelRing Třinec (11. 8. - 13. 8. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD253.571353.725
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD253.6190.048353.741
3.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD253.8400.269553.856
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD254.1050.534454.330
5.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD254.1920.621354.534

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD21054.04009:05.509
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2102.14654.11009:07.655
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2102.64154.33709:08.150
4.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2102.85754.16509:08.366
5.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2103.86054.52709:09.369

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD21054.19409:04.405
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2101.52854.29409:05.933
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2102.76554.38609:07.170
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2104.69754.56209:09.102
5.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2105.31454.52009:09.719
6.7Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX108.72054.93909:13.125
7.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1019.40255.58909:23.807
8.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1019.73055.83009:24.135
9.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1034.25455.78409:38.659

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD21354.18511:49.625
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2130.87154.35811:50.496
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2131.30254.37111:50.927
4.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2136.35554.73611:55.980
5.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2137.76154.72711:57.386

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Běžel Jakub
Petr Běžel
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
67
(20 17 30)
34
(17 17 24)
30
(17 0 30)
271
2. Běžel Petr
Petr Běžel
56
(15 17 24)
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
64
(20 20 24)
248
3. Bednář Jan
Bednář Jan
32
(13 13 19)
49
(15 15 19)
37
(17 20 10)
34
(13 15 19)
45
(15 15 15)
197
4. Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
47
(17 15 15)
41
(13 13 15)
54
(15 15 24)
15
(15 11 12)
36
(13 17 19)
193
5. Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
33
(11 10 12)
34
(11 11 12)
45
(13 13 19)
39
(11 13 15)
0
(10 0 10)
151
6. Makeš Michal
MS KART RACING TEAM v AČR
31
(10 11 10)
20
(10 10 0)
51
7. Múdrý Šimon
Křižan Vladimír
37
(11 11 15)
37
8. Vrba David
David Vrba
32
(10 10 12)
32
9. Maleček Jan
MS KART RACING TEAM v AČR
23
(11 0 12)
23

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004