Výsledky Mini 60 Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)58.917558.961
2.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)58.9770.06759.117
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)58.9950.078659.210
4.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C - Racing Motorsport
Mini 60 (M/N)59.0640.147459.169
5.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)59.1510.234659.152
6.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.1930.276759.255
7.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
Mini 60 (M/N)59.2230.306459.343
8.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)59.2550.338659.353
9.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)59.4130.496459.439
10.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)59.6980.78161:00.418
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1:00.4071.4951:00.561
12.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)1:00.7881.87151:00.930
13.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1:01.2792.36261:01.628
14.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1:02.1023.18571:02.333
15.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)1:02.4373.5251:02.528
16.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1:02.6973.7871:02.961
17.30Novotný Adam
Marek Novotný
Mini 60 (M/N)1:02.8473.9351:03.634

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)759.13506:58.154
2.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)73.24859.14207:01.402
3.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)73.79059.41507:01.944
4.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C - Racing Motorsport
Mini 60 (M/N)74.30359.35407:02.457
5.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)74.60459.22007:02.758
6.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
Mini 60 (M/N)75.18859.37207:03.342
7.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)75.33359.01407:03.487
8.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)76.84959.17607:05.003
9.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)712.1641:00.23507:10.318
10.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)718.1931:01.00707:16.347
11.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)720.4961:01.36507:18.650
12.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)723.53359.39807:21.687
13.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)727.6471:01.93407:25.801
14.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)736.0421:03.02307:34.196
15.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)736.9301:03.16007:35.084
16.30Novotný Adam
Marek Novotný
Mini 60 (M/N)748.1951:01.91607:46.349
17.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)34 Laps1:02.20303:16.960

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)758.64706:58.207
2.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)70.27058.52206:58.477
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)71.14058.64506:59.347
4.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)71.29858.69106:59.505
5.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)71.40558.85606:59.612
6.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
Mini 60 (M/N)71.91458.86307:00.121
7.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)72.11258.85907:00.319
8.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)75.55359.14507:03.760
9.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C - Racing Motorsport
Mini 60 (M/N)75.56958.90907:03.776
10.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)710.09359.38207:08.300
11.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)710.80659.52907:09.013
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)715.4261:00.59607:13.633
13.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)720.1701:01.09207:18.377
14.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)723.8611:01.39207:22.068
15.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)724.0811:01.40907:22.288
16.30Novotný Adam
Marek Novotný
Mini 60 (M/N)731.4641:02.87207:29.671
17.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)52 Laps1:02.02105:19.915

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.570Bečička Jiří
BBB kart team
Mini 60 (M/N)103.80758.91109:55.255
2.15Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport s.r.o. / MotoDP ,GT2
Mini 60 (M/N)1058.97409:56.448+5s start
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)106.55058.83909:57.998
4.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C - Racing Motorsport
Mini 60 (M/N)107.15858.68809:58.606
5.99Sonkin Matvei
H-Kart club v AČR
Mini 60 (M/N)107.70459.04309:59.152
6.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (M/N)108.71258.58210:00.160
7.34Pavlovec Ivan
Jardan karting club
Mini 60 (M/N)1013.00958.48510:04.457
8.21Strakatý Václav
H-Kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1013.64459.81710:05.092
9.35Hříbal Lukáš
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1013.70059.92810:05.148
10.28Lexmaul Matyáš
28 Kart Team z.s.
Mini 60 (M/N)107.30958.94510:08.757+10s
11.22Friček David
Friček David / Carbonia cup
Mini 60 (M/N)1027.4621:00.59710:18.910
12.36Matějka Samuel
Jardan Karting Club v AČR
Mini 60 (M/N)1027.4781:00.83910:18.926
13.25Fagone Stefano
H-Kart club v AČR / PRAGUE Akademie
Mini 60 (P)1037.3991:01.88410:28.847
14.30Novotný Adam
Marek Novotný
Mini 60 (M/N)1041.8121:02.31110:33.260
15.8Tomášek Václav
Skřivan Marek / UBK s.r.o.
Mini 60 (M/N)1041.97258.58810:33.420
16.23Roudnický Miloš
H-kart club v AČR / Prague Academy
Mini 60 (P)1042.4241:02.34210:33.872
17.7Preuss Matěj
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
Mini 60 (M/N)91 Lap1:01.29309:19.288

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004