Výsledky KZ2 Gentleman Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.46Vácha Jindřich
VMS Racing / HRR, 3D, JUMPING, Zárubova majonéza
KZ2 Gentleman50.840650.942
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 Gentleman51.2860.446451.424
3.17Preuss Jeroným
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
KZ2 Gentleman51.3840.544751.658
4.5Patera Roman
Chabrmotorsport / RD stavby
KZ2 Gentleman51.5660.726651.760
5.69Šafránek Jan
Kart CZ Klub v AČR
KZ2 Gentleman51.5710.731552.001
6.199Pešl Jaroslav
JP MOTORSPORT v AČR
KZ2 Gentleman51.6390.799551.752
7.28Blaha Libor
Blaha Libor
KZ2 Gentleman52.0421.202452.166
8.14Černý Roman
Roman Černý / MSkart
KZ2 Gentleman52.1361.296752.378
9.10Šišovský Miroslav
Miroslav Šišovský / PAHA s.r.o
KZ2 Gentleman53.2322.392653.235
10.80Skořepa Jan
Skořepa Jan / LHA
KZ2 Gentleman53.4832.643653.547
11.66Pícha Jan
ČK motorsport
KZ2 Gentleman53.4922.652554.079
12.174Procházka Robert
Robert Procházka
KZ2 Gentleman53.8022.962754.052
13.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 Gentleman54.0103.17654.519
14.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 Gentleman54.6133.773754.653

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Vácha Jindřich
VMS Racing / HRR, 3D, JUMPING, Zárubova majonéza
KZ2 Gentleman1051.28908:38.289
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 Gentleman102.65151.24308:40.940
3.17Preuss Jeroným
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
KZ2 Gentleman104.99651.56308:43.285
4.5Patera Roman
Chabrmotorsport / RD stavby
KZ2 Gentleman109.63751.88408:47.926
5.199Pešl Jaroslav
JP MOTORSPORT v AČR
KZ2 Gentleman1010.32651.85008:48.615
6.69Šafránek Jan
Kart CZ Klub v AČR
KZ2 Gentleman1010.84851.62508:49.137
7.14Černý Roman
Roman Černý / MSkart
KZ2 Gentleman1015.51252.33008:53.801
8.28Blaha Libor
Blaha Libor
KZ2 Gentleman1015.77052.31508:54.059
9.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 Gentleman1028.31653.46309:06.605
10.174Procházka Robert
Robert Procházka
KZ2 Gentleman1030.22053.02909:08.509
11.66Pícha Jan
ČK motorsport
KZ2 Gentleman1032.64153.73409:10.930
12.80Skořepa Jan
Skořepa Jan / LHA
KZ2 Gentleman1036.79953.36309:15.088
13.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 Gentleman1038.72954.05009:17.018
14.10Šišovský Miroslav
Miroslav Šišovský / PAHA s.r.o
KZ2 Gentleman010 Laps3.015

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Vácha Jindřich
VMS Racing / HRR, 3D, JUMPING, Zárubova majonéza
KZ2 Gentleman1051.18108:37.729
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 Gentleman103.24451.24608:40.973
3.17Preuss Jeroným
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
KZ2 Gentleman105.70051.60408:43.429
4.69Šafránek Jan
Kart CZ Klub v AČR
KZ2 Gentleman107.65151.47808:45.380
5.199Pešl Jaroslav
JP MOTORSPORT v AČR
KZ2 Gentleman1011.36751.89408:49.096
6.28Blaha Libor
Blaha Libor
KZ2 Gentleman1016.17351.91108:53.902
7.5Patera Roman
Chabrmotorsport / RD stavby
KZ2 Gentleman1019.12451.69008:56.853
8.14Černý Roman
Roman Černý / MSkart
KZ2 Gentleman1018.79052.51609:01.519+5s
9.80Skořepa Jan
Skořepa Jan / LHA
KZ2 Gentleman1024.41853.17409:02.147
10.10Šišovský Miroslav
Miroslav Šišovský / PAHA s.r.o
KZ2 Gentleman1030.46753.79209:08.196
11.174Procházka Robert
Robert Procházka
KZ2 Gentleman1030.71153.47909:08.440
12.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 Gentleman1030.94853.56009:08.677
13.66Pícha Jan
ČK motorsport
KZ2 Gentleman1032.70853.84409:10.437
14.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 Gentleman1041.35253.73209:19.081

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Vácha Jindřich
VMS Racing / HRR, 3D, JUMPING, Zárubova majonéza
KZ2 Gentleman1351.18611:10.636
2.58Skřivan Marek
Skřivan Marek
KZ2 Gentleman136.32051.49211:16.956
3.199Pešl Jaroslav
JP MOTORSPORT v AČR
KZ2 Gentleman1313.75551.90111:24.391
4.69Šafránek Jan
Kart CZ Klub v AČR
KZ2 Gentleman1314.49551.68611:25.131
5.17Preuss Jeroným
Kart CZ Klub v AČR / autozdovozu
KZ2 Gentleman1314.17551.86211:29.811+5s start
6.5Patera Roman
Chabrmotorsport / RD stavby
KZ2 Gentleman1320.60752.34111:31.243
7.28Blaha Libor
Blaha Libor
KZ2 Gentleman1320.73752.25311:31.373
8.14Černý Roman
Roman Černý / MSkart
KZ2 Gentleman1325.30252.44011:35.938
9.10Šišovský Miroslav
Miroslav Šišovský / PAHA s.r.o
KZ2 Gentleman1337.43353.47211:48.069
10.80Skořepa Jan
Skořepa Jan / LHA
KZ2 Gentleman1339.15953.45711:49.795
11.174Procházka Robert
Robert Procházka
KZ2 Gentleman1339.45553.27211:50.091
12.66Pícha Jan
ČK motorsport
KZ2 Gentleman1348.22253.85111:58.858
13.36Kolda Petr
Pert Kolda
KZ2 Gentleman121 Lap54.25711:43.832
14.16Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 Gentleman94 Laps53.63308:14.618

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Skřivan Marek
Skřivan Marek
61
(20 17 24)
67
(17 20 30)
50
(15 20 30)
58
(17 17 24)
17
(17 17 24)
253
2. Vácha Jindřich
VMS Racing
50
(0 20 30)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
190
3. Preuss Jeroným
Kart CZ Klub v AČR
45
(13 13 19)
34
(20 7 7)
39
(17 15 7)
28
(10 13 15)
42
(15 15 12)
188
4. Šafránek Jan
Kart CZ Klub v AČR
45
(15 15 15)
39
(13 11 15)
11
(10 11 8)
47
(13 15 19)
28
(10 13 15)
170
5. Blaha Libor
Blaha Libor
27
(17 0 10)
45
(11 15 19)
45
(13 13 19)
28
(11 10 7)
10
(8 10 9)
155
6. Patera Roman
Chabrmotorsport
10
(7 10 9)
56
(15 17 24)
36
(11 10 15)
19
(9 0 10)
32
(13 9 10)
153
7. Pešl Jaroslav
JP MOTORSPORT v AČR
21
(6 7 8)
35
(10 13 12)
38
(15 11 12)
41
(11 11 19)
135
8. Vojta Petr
Petr Vojta
13
(8 0 5)
27
(9 9 9)
30
(9 9 12)
6
(6 0 0)
13
(7 4 2)
89
9. Skořepa Jan
Skořepa Jan
25
(9 9 7)
17
(7 0 10)
26
(8 8 10)
17
(4 7 6)
85
10. Šišovský Miroslav
Miroslav Šišovský
8
(5 8 4)
19
(6 8 5)
20
(7 7 6)
25
(8 8 9)
13
(0 6 7)
85
11. Černý Roman
Roman Černý
16
(10 0 6)
24
(8 10 6)
25
(9 8 8)
65
12. Vrkoč Václav
Vrkoč Václav
61
(20 17 24)
61
13. Kolda Petr
Pert Kolda
13
(5 0 8)
21
(6 6 9)
8
(3 2 3)
42
14. Pícha Jan
ČK motorsport
24
(7 9 8)
12
(5 3 4)
36
15. Heigl Christian
Christian Heigl
34
(11 11 12)
34
16. Procházka Robert
Robert Procházka
16
(6 5 5)
16
17. Zapletal Robert
Zapletal Robert
15
(5 5 5)
15
18. Pavlíček Michal
VMS Racing
13
(4 6 3)
13

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004