Výsledky Rotax MAX Kartarena Cheb (15. 9. - 17. 9. 2017)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX54.118754.369
2.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX54.1210.003554.137
3.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX54.1850.067554.261
4.15Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax MAX54.1850.067654.268

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD21052.16508:46.515
2.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD2100.34152.25908:46.856
3.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2103.34652.19408:49.861
4.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2103.57152.06408:50.086
5.358Maleček Jan
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD2103.96352.15208:50.478
6.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD2108.43052.61408:54.945
7.15Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax MAX1023.73254.33609:10.247
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1028.09153.91309:14.606
9.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1028.75054.72909:15.265
10.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1045.46554.37709:31.980
11.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1046.49954.41909:33.014
12.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1046.76054.49009:33.275
13.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX64 Laps55.03806:00.832

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX1022.56154.05109:10.381
2.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1027.21854.05809:15.038
3.15Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax MAX1028.64854.16809:16.468
4.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1033.05354.38609:20.873

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.37Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX DD21352.28711:27.641
2.3Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX DD2130.91852.29011:28.559
3.23Ošťádal Zdeněk
Vladimír Křižan
Rotax MAX DD2131.49552.20811:29.136
4.5Bednář Jan
Bednář Jan
Rotax MAX DD2132.03552.43611:29.676
5.358Maleček Jan
MS KART RACING TEAM v AČR
Rotax MAX DD2132.48752.44111:30.128
6.73Filip Jan
SPORTS BOHEMIA KARTS
Rotax MAX DD21325.20953.20011:52.850
7.15Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
Rotax MAX1328.05954.13211:55.700
8.11Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
Rotax MAX1328.37854.15611:56.019
9.97Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
Rotax MAX1332.70154.57712:00.342
10.107Mizera Marek
Mizera Jaroslav / MIJA SPORT
Rotax Junior MAX1343.96354.15512:11.604
11.66Pícha Jan
ČK motorsport
Rotax Junior MAX1344.40354.22212:12.044
12.36Altman Šimon
Zábranský Petr
Rotax MAX121 Lap54.24511:42.186
13.347Richter Matteo
Josef Krečmer
Rotax Junior MAX1344.24054.10912:11.881V - Porušení TP

Průběžné bodování sezony

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závodCelkem
1. Šíp Ondřej
Šíp Miloslav
43
(13 15 15)
56
(17 15 24)
35
(10 10 15)
25.5
(8.5 7.5 9.5)
23.5
(7.5 6.5 9.5)
183
2. Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
35
(10 10 15)
163
3. Savčuk Sergej
Jardan Karting Club v AČR
45
(15 11 19)
47
(15 17 15)
17
(8.5 8.5 0)
29
(8.5 8.5 12)
138
4. Altman Šimon
Zábranský Petr
36
(11 13 12)
26
(13 13 0)
27
(7.5 7.5 12)
8.5
(6.5 8.5 0)
17.5
(6.5 10 7.5)
115
5. Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
41
(11 11 19)
22.5
(6.5 6.5 9.5)
26
(7.5 6.5 12)
89.5
6. Netiiagovski Daniel
Gregor Kart s.r.o.
70
(20 20 30)
70
7. Matějček Jiří
JM-Kart klub v AČR
32.5
(10 7.5 15)
32.5

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004