Výsledky Easykart 60 SteelRing Třinec (6. 4. - 8. 4. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601:01.34121:01.439
2.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 601:01.7900.44951:02.099
3.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 601:01.8170.47621:02.176
4.12Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 601:01.8600.51941:01.991
5.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 601:02.0440.70331:02.388
6.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601:02.1380.79731:02.454
7.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601:02.2640.92341:02.297
8.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 601:02.3200.97941:02.372
9.127Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 601:02.4451.10451:02.457
10.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 601:02.4571.11641:02.529
11.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 601:02.4871.14641:02.741
12.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 601:02.6341.29321:02.684
13.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 601:02.8261.48551:02.885
14.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 601:02.9031.56241:03.033
15.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 601:03.4872.14631:03.738
16.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 601:03.8042.46381:04.062
17.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 601:04.0472.70661:04.127
18.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601:04.3272.98641:04.426
19.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 601:04.5873.24671:04.796
20.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 601:04.9743.63321:05.481
21.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 601:05.0383.69731:05.042
22.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 601:05.0903.74981:05.296
23.151Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / KOWAX - Svarmetal s.r.o.
Easykart 601:05.2313.8921:05.388
24.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 601:05.4684.12751:05.499
25.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 601:05.6994.35851:06.162
26.211Závodný Dominik
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601:05.7114.3771:05.816
27.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 601:06.4035.06231:06.550
28.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 601:07.5066.16531:09.547
29.565Mitánek Matyáš
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 605.1650
30.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 601:01.8315.16531:01.909V- Nesoulad s TP

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6091:01.38209:15.509
2.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 6094.0401:01.79209:19.549
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6094.5871:01.67709:20.096
4.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6094.7631:01.85209:20.272
5.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6098.4971:02.19609:24.006
6.12Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 6098.6801:01.88009:24.189
7.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6099.9001:02.30109:25.409
8.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60910.2651:02.06909:25.774
9.127Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 60910.6081:02.13009:26.117
10.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60911.0371:02.00609:26.546
11.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60913.1281:02.47809:28.637
12.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 60913.3761:02.27609:28.885
13.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 60918.0631:02.29709:33.572
14.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 60920.9771:02.96209:36.486
15.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60924.0491:03.08609:39.558
16.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60924.3841:03.01109:39.893
17.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60924.5021:03.40209:40.011
18.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60925.2161:03.61809:40.725
19.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60928.1951:03.72109:43.704
20.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60935.3481:04.50409:50.857
21.151Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / KOWAX - Svarmetal s.r.o.
Easykart 60936.5591:04.14109:52.068
22.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 60937.3371:04.24309:52.846
23.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60941.2911:04.66209:56.800
24.211Závodný Dominik
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60941.5161:03.76809:57.025
25.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 60955.0371:06.23510:10.546
26.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 60959.4761:06.83910:14.985
27.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 6091:03.4911:06.20310:19.000
28.565Mitánek Matyáš
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 6091:04.5451:07.12910:20.054
29.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 6091:05.0061:07.17610:20.515
30.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 6045 Laps1:02.14704:14.801

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6091:01.80509:19.610
2.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6093.0071:02.04009:22.617
3.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6097.1251:02.30409:26.735
4.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6097.9341:02.25009:27.544
5.12Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 6098.4381:02.29209:28.048
6.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 6099.6701:02.38409:29.280
7.127Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 60910.1041:02.36409:29.714
8.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 60910.2091:02.10509:29.819
9.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 60910.3901:02.13909:30.000
10.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60914.2471:03.09709:33.857
11.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60914.3541:02.18409:33.964
12.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60917.9911:02.38309:37.601
13.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 60918.1421:02.48309:37.752
14.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60921.8391:03.51509:41.449
15.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 60921.9271:03.60909:41.537
16.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60922.9271:03.63109:42.537
17.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60923.0911:03.50009:42.701
18.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 60922.0261:02.25609:46.636+5s incident
19.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60933.3951:03.88709:53.005
20.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60936.1501:04.20509:55.760
21.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 60936.2281:04.08809:55.838
22.211Závodný Dominik
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60936.4681:03.68909:56.078
23.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 60945.0681:05.36110:04.678
24.151Lichnovský Dominik
Jaroslav Lichnovský / KOWAX - Svarmetal s.r.o.
Easykart 60946.0631:05.97010:05.673
25.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 60946.3051:05.72210:05.915
26.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60951.8661:06.29110:11.476
27.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60953.1011:06.49010:12.711
28.565Mitánek Matyáš
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 6091:01.7401:07.37210:26.350+5s incident
29.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 6081 Lap1:06.11109:22.137
30.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6036 Laps1:03.46503:19.885

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60101:02.29510:26.583
2.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 60103.8761:02.39210:30.459
3.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 60106.4241:02.68010:33.007
4.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60106.6031:02.58210:33.186
5.12Svoboda Jiří
HKC v AČR
Easykart 60106.7081:02.52110:33.291
6.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 60106.8791:02.73510:33.462
7.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 601010.2911:02.71110:36.874
8.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 601010.7571:02.79010:37.340
9.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601011.0501:03.17310:37.633
10.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 601011.1831:03.19310:37.766
11.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601011.8791:02.07010:38.462
12.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 601018.8611:03.46910:45.444
13.54Děrgl Martin
Martin Děrgl
Easykart 601019.9071:03.66910:46.490
14.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601020.1601:03.85310:46.743
15.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 601020.4151:03.50410:46.998
16.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 601011.4831:02.09210:48.066+10s Incident
17.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 601044.0421:06.17811:10.625
18.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 601044.3891:06.22311:10.972
19.211Závodný Dominik
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601044.8031:06.04011:11.386
20.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 601046.3861:06.25311:12.969
21.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 601048.2391:06.16411:14.822
22.565Mitánek Matyáš
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60101:00.3331:07.31811:26.916
23.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 6064 Laps1:03.58706:27.100
24.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60010 Laps2.533
25.19Karnold Filip
British Automotive Racing
Easykart 60105.9481:02.53610:32.531V- Incident

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004