Výsledky Školní 50 Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.75Kubera Jakub
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 501:03.48761:04.515
2.30Bábíček Zdeněk
Spirit racing
Školní 501:04.3280.84161:04.425
3.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 501:06.6083.12141:06.748
4.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 501:06.7963.30951:06.888
5.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 501:08.7255.23841:08.829
6.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 501:09.6086.12161:09.890
7.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 501:09.7766.28941:10.216
8.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Školní 501:10.3786.89141:10.698
9.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 501:10.6577.1731:11.272
10.25Guichen Martin
CB KART racing team
Školní 501:11.0347.54731:11.185
11.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 501:11.8608.37351:12.135
12.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 501:13.58810.10141:14.822
13.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 501:14.46010.97341:15.610
14.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 501:14.52711.0451:14.853
15.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 501:14.67511.18841:15.524
16.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 501:15.11511.62811:15.330
17.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 501:16.80813.32141:17.007

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.30Bábíček Zdeněk
Spirit racing
Školní 5051:03.90505:31.947
2.75Kubera Jakub
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5050.5181:03.92605:32.465
3.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 50513.5741:07.42005:45.521
4.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 50518.6281:07.35005:50.575
5.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 50518.7501:08.78205:50.697
6.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 50522.1681:09.31105:54.115
7.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50523.9211:09.82805:55.868
8.25Guichen Martin
CB KART racing team
Školní 50525.7251:09.88305:57.672
9.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Školní 50539.9041:11.39506:11.851
10.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 50552.4701:15.06206:24.417
11.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50552.7281:13.70506:24.675
12.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50553.0621:13.69706:25.009
13.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50556.1631:15.51306:28.110
14.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 5051:00.2081:15.62206:32.155
15.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5051:01.7801:15.86606:33.727
16.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 5051:03.4041:15.30006:35.351
17.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 500

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.75Kubera Jakub
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5051:03.49005:43.267
2.30Bábíček Zdeněk
Spirit racing
Školní 5050.7291:05.59605:43.996
3.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 5058.1541:06.43005:51.421
4.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 5058.8111:08.12305:52.078
5.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5059.4701:08.25905:52.737
6.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 50515.7691:09.65905:59.036
7.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 50522.5011:07.87206:05.768
8.25Guichen Martin
CB KART racing team
Školní 50531.9451:10.99406:15.212
9.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50531.9731:10.22506:15.240
10.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Školní 50536.5221:11.63006:19.789
11.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 50540.4111:14.63006:23.678
12.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50546.4781:12.64106:29.745
13.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50547.5151:13.87406:30.782
14.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50552.9281:14.70906:36.195
15.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 50555.0331:15.55706:38.300
16.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 50555.8941:16.20606:39.161
17.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 50556.4061:16.00906:39.673

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.75Kubera Jakub
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5051:03.61805:32.202
2.30Bábíček Zdeněk
Spirit racing
Školní 5051.2191:03.68705:33.421
3.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5059.2121:05.79105:41.414
4.47Bláha Michal
Alice Císařová
Školní 50511.1101:06.96405:43.312
5.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 50511.4001:06.67405:43.602
6.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50516.1331:07.63605:48.335
7.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 50516.3831:07.70405:48.585
8.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 50525.6511:09.83105:57.853
9.25Guichen Martin
CB KART racing team
Školní 50531.9201:10.81206:04.122
10.1Pešek Tomáš
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Školní 50537.0641:10.68206:09.266
11.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50537.4201:11.48906:09.622
12.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50542.3571:11.74506:14.559
13.51Doubek Jan
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Táta, máma
Školní 50544.4461:13.21206:16.648
14.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50545.9211:12.03406:18.123
15.43Fraňo Matyáš
Fraňo Petr
Školní 50548.9671:13.18606:21.169
16.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 50550.6781:13.30006:22.880
17.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 50554.9911:13.00706:27.193

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004