Výsledky Mini 60 (Mezi/národní) Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.99Sonkin Matvei
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Mini 60 (MČR)51.311651.356
2.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)51.5740.263551.577
3.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)51.6070.296751.618
4.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (MČR)51.7960.485651.810
5.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)51.8570.546551.872
6.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)51.8990.588651.921
7.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)52.0080.697852.026
8.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)52.0230.712652.183
9.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)52.3171.006652.320
10.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)52.4631.152452.607
11.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)52.6561.345752.802
12.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)54.0472.736554.171
13.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)51.7350.424351.862V - podváha

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Sonkin Matvei
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Mini 60 (MČR)951.74707:50.846
2.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)90.15451.61807:51.000
3.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)92.21751.97607:53.063
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)92.37451.80507:53.220
5.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)92.65051.78307:53.496
6.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)94.20651.99307:55.052
7.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (MČR)94.67751.95807:55.523
8.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)95.01452.03307:55.860
9.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)910.08051.95008:00.926
10.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)916.80153.29208:07.647
11.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)18 Laps1:05.17901:09.166
12.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)0
13.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Sonkin Matvei
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Mini 60 (MČR)951.40307:48.511
2.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)90.15951.22607:48.670
3.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)95.29752.01607:53.808
4.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)95.83352.02707:54.344
5.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)96.03252.04707:54.543
6.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (MČR)96.07351.99007:54.584
7.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)96.15251.93407:54.663
8.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)97.11251.80707:55.623
9.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)99.82052.21507:58.331
10.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)96.52251.97808:00.033+5 s - nárazník
11.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)921.65053.29208:10.161
12.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)929.31451.80608:17.825
13.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.99Sonkin Matvei
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Mini 60 (MČR)1151.52109:33.428
2.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)110.73651.47109:34.164
3.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)110.99251.54409:34.420
4.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)112.81951.80109:36.247
5.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)116.20152.06209:39.629
6.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)116.26551.83609:39.693
7.52Nápravník Michal
KART TEAM ŽATEC
Mini 60 (MČR)116.53851.68609:39.966
8.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)116.99451.93909:40.422
9.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)117.12951.76109:40.557
10.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)119.05951.86509:42.487
11.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)1111.16452.11909:44.592
12.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)1114.29052.33209:47.718
13.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1125.26753.46209:58.695

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004