Výsledky KZ2 Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)42.996543.005
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)43.1010.105543.186
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)43.1610.165343.172
4.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)43.2940.298643.370
5.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)43.3190.323643.375
6.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)43.3920.396643.416
7.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)43.4440.448643.582
8.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)43.5670.571443.691
9.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)43.5920.596643.662
10.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)43.6940.698443.798
11.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)43.8180.822843.847
12.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)43.8590.863543.911
13.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)43.9520.956443.966
14.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)44.0421.046744.114
15.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)44.6271.631444.698
16.33Šíp Ondřej
Miloslav Šíp / Arrow, spol s.r.o.
KZ2 (PAČR)45.2122.216845.421
17.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)46.1953.199846.849

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1543.27110:54.976
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)150.85343.22710:55.829
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)151.89743.12710:56.873
4.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)158.36643.60211:03.342
5.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1514.23543.82611:14.211+5 s - start
6.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)1519.39844.03511:14.374
7.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1519.74644.07611:14.722
8.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1514.94843.87911:14.924+5 s - start
9.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1521.51644.27011:16.492
10.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)1513.67143.70211:18.647+5 s - start, +5 s - nárazník
11.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1518.96643.94211:18.942+5 s - start
12.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1524.00744.33611:18.983
13.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1530.93144.55511:25.907
14.33Šíp Ondřej
Miloslav Šíp / Arrow, spol s.r.o.
KZ2 (PAČR)1535.23645.13211:30.212
15.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)141 Lap46.58411:21.009
16.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)114 Laps43.58208:12.342
17.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)69 Laps43.61904:30.910

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1543.05610:52.819
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)151.76443.07710:54.583
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)152.00043.06710:54.819
4.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)155.38143.35610:58.200
5.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)155.69043.34210:58.509
6.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)156.84643.46810:59.665
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)156.99843.46510:59.817
8.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)1516.35743.94411:09.176
9.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1516.70843.97811:09.527
10.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1517.96343.97311:10.782
11.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1518.28943.74811:11.108
12.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1520.11544.09511:12.934
13.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1529.27344.42411:22.092
14.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)141 Lap46.27911:06.448
15.33Šíp Ondřej
Miloslav Šíp / Arrow, spol s.r.o.
KZ2 (PAČR)87 Laps44.79806:17.435
16.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)213 Laps45.83701:39.012
17.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1843.05713:03.894
2.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)183.02543.09013:06.919
3.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)1811.82543.56413:15.719
4.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)189.86243.52413:18.756+5 s - start
5.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)1815.98643.61013:19.880
6.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1821.13143.92513:25.025
7.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1821.77444.02513:25.668
8.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1823.29344.08213:27.187
9.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)1819.20443.50213:28.098+5 s - start
10.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1832.03844.52213:35.932
11.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)1835.16243.17013:39.056
12.33Šíp Ondřej
Miloslav Šíp / Arrow, spol s.r.o.
KZ2 (PAČR)1838.55644.85413:42.450
13.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)171 Lap43.62413:30.217
14.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)171 Lap46.13613:36.325
15.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)135 Laps44.21410:52.314
16.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)117 Laps46.60249.825
17.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)0DNS

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004