Výsledky Easykart 100 Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 10048.515748.627
2.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 10048.5580.043848.682
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 10048.5730.058748.598
4.12Novák Tomáš
H-KART CLUB V AČR
Easykart 10048.7240.209748.864
5.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 10048.7520.237548.884
6.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 10048.8400.325548.861
7.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 10049.0950.58549.152
8.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 10049.6031.088549.693
9.9Guichen Radim
CB KART racing team
Easykart 10050.8002.285450.958
10.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 10052.3333.818552.605
11.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100-48.5150

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 1001148.82309:04.346
2.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 100111.01548.75509:05.361
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100111.10148.84609:05.447
4.12Novák Tomáš
H-KART CLUB V AČR
Easykart 100111.26248.85009:05.608
5.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 100111.39049.02009:05.736
6.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 100111.88549.02409:06.231
7.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 100112.32948.73609:06.675
8.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 100119.21349.42409:13.559
9.9Guichen Radim
CB KART racing team
Easykart 1001117.99950.46809:22.345
10.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 1001146.69352.70409:51.039
11.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 1000DNS

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 1001148.31708:57.653
2.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 100113.88848.25309:01.541
3.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 100114.41648.37009:02.069
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 100116.72548.20109:04.378
5.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 1001110.33248.68409:07.985
6.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 1001112.75749.06309:10.410
7.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 1001113.06949.02709:10.722
8.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 1001114.71448.39209:17.367+5 s - incident
9.9Guichen Radim
CB KART racing team
Easykart 1001124.60449.88109:22.257
10.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 10065 Laps52.77105:25.173
11.12Novák Tomáš
H-KART CLUB V AČR
Easykart 1001114.01348.59009:11.666V - podváha

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 1001448.72711:31.290
2.29Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING
Easykart 100141.63348.60611:32.923
3.26Doubek Vladimír
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 100146.69648.86911:37.986
4.11Blažíček František
František Blažíček
Easykart 100149.03549.34211:40.325
5.63Škorpík Filip
Spirit Racing Team / LKN s.r.o.
Easykart 100149.03648.40111:40.326
6.71Chovanec Václav
Spirit racing / ENGITEC Motorsport
Easykart 100149.12449.28811:40.414
7.9Guichen Radim
CB KART racing team
Easykart 1001416.99049.98311:48.280
8.8Zbožínek Jiři
Jiří Zbožínek
Easykart 1001420.97348.70311:52.263
9.23Jandová Michelle
Cimbu autosport / TOP TRANS HIGHWAY, Cimbu autosport
Easykart 100131 Lap48.82610:50.860
10.73Růt Jáchym
Pavel Růt
Easykart 100104 Laps52.70908:54.277
11.12Novák Tomáš
H-KART CLUB V AČR
Easykart 10095 Laps48.80907:27.473

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004