Výsledky SUPERROK Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.98Němeček Jíří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r. o.
SUPERROK45.552645.556
2.47Pytlík Marek
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
SUPERROK45.7590.207945.790
3.26Podhradská Monika
Jiří Němeček
SUPERROK46.0010.449946.125
4.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
SUPERROK46.2930.741446.409
5.42Martínková Aneta
KRC RACING
SUPERROK46.3020.75746.380
6.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX47.0481.496647.131
7.25Bečička Jiří
BBB kart team v AČR
ROK47.1641.612847.270
8.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX47.1891.637847.215
9.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK47.2691.717647.602
10.77Šula Jan
Jiří Němeček
ROK48.0532.501748.261
11.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK48.1862.634648.424
12.7Tomšíček Jan
Tomšíček Jan
ROK48.5482.996848.743
13.11Picka Petr
Picka Petr
ROK48.6653.113648.821
14.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX48.7753.223548.868
15.60Schmid Andrew
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
ROK48.8193.267749.087
16.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK48.9973.445849.013
17.30Novotný Adam
Marek Novotný / Manov Transport s.r.o.
ROK49.4063.854649.852
18.327Karas Jiří
Jiří Karas
ROK49.7434.191649.790
19.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK47.4061.854547.470V - podváha

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jíří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r. o.
SUPERROK1445.63510:49.199
2.26Podhradská Monika
Jiří Němeček
SUPERROK140.79245.86710:49.991
3.47Pytlík Marek
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
SUPERROK140.92345.85410:50.122
4.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
SUPERROK147.05846.22610:56.257
5.42Martínková Aneta
KRC RACING
SUPERROK1410.04246.54910:59.241
6.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1418.50647.23411:07.705
7.25Bečička Jiří
BBB kart team v AČR
ROK1418.81847.15511:08.017
8.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK1423.82647.37811:13.025
9.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX1425.46947.43711:14.668
10.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK1430.43547.21211:19.634
11.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1436.44348.27911:25.642
12.77Šula Jan
Jiří Němeček
ROK1438.84148.54711:28.040
13.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1439.27248.25911:28.471
14.7Tomšíček Jan
Tomšíček Jan
ROK1440.07848.24311:29.277
15.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX131 Lap48.66910:51.312
16.60Schmid Andrew
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
ROK131 Lap48.79110:51.958
17.327Karas Jiří
Jiří Karas
ROK131 Lap49.61611:01.083
18.30Novotný Adam
Marek Novotný / Manov Transport s.r.o.
ROK122 Laps49.37811:18.685
19.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK014 Laps2.820

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.47Pytlík Marek
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
SUPERROK1445.38910:41.109
2.98Němeček Jíří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r. o.
SUPERROK140.32645.28310:41.435
3.26Podhradská Monika
Jiří Němeček
SUPERROK142.48545.48210:43.594
4.42Martínková Aneta
KRC RACING
SUPERROK1412.19246.02110:53.301
5.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
SUPERROK1412.33646.23610:53.445
6.25Bečička Jiří
BBB kart team v AČR
ROK1423.98446.88311:05.093
7.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1425.59447.23311:06.703
8.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK1431.20247.40311:12.311
9.77Šula Jan
Jiří Němeček
ROK1439.07748.03911:20.186
10.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1439.44647.79911:20.555
11.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1445.67748.29811:26.786
12.60Schmid Andrew
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
ROK1446.10448.38111:27.213
13.7Tomšíček Jan
Tomšíček Jan
ROK1446.30048.34011:27.409
14.11Picka Petr
Picka Petr
ROK1446.70148.33411:27.810
15.30Novotný Adam
Marek Novotný / Manov Transport s.r.o.
ROK131 Lap49.11610:53.389
16.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK131 Lap49.12810:54.406
17.327Karas Jiří
Jiří Karas
ROK131 Lap49.28910:54.915
18.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX113 Laps47.11708:45.206
19.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK68 Laps46.05804:50.249

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.98Němeček Jíří
Jiří Němeček / TKV Liberec, spol. s r. o.
SUPERROK1845.40213:46.477
2.47Pytlík Marek
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
SUPERROK180.18745.39413:46.664
3.26Podhradská Monika
Jiří Němeček
SUPERROK183.09345.61013:49.570
4.42Martínková Aneta
KRC RACING
SUPERROK1811.38946.02913:57.866
5.33Pospíšil Petr
Petr Pospíšil
SUPERROK1812.07046.20613:58.547
6.25Bečička Jiří
BBB kart team v AČR
ROK1825.34546.92814:11.822
7.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1829.47047.05614:15.947
8.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX1833.52747.19914:20.004
9.101Hudec Martin
Martin Hudec
ROK1843.53747.90314:30.014
10.77Šula Jan
Jiří Němeček
ROK171 Lap48.25813:48.846
11.60Schmid Andrew
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
ROK171 Lap48.04013:51.648
12.7Tomšíček Jan
Tomšíček Jan
ROK171 Lap48.30613:51.809
13.11Picka Petr
Picka Petr
ROK171 Lap48.33013:52.855
14.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX171 Lap48.32613:53.870
15.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK171 Lap48.76114:01.424
16.327Karas Jiří
Jiří Karas
ROK171 Lap49.28714:11.629
17.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
SUPERROK135 Laps45.98510:14.985
18.30Novotný Adam
Marek Novotný / Manov Transport s.r.o.
ROK216 Laps49.91401:44.851
19.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK1843.93847.66014:30.415V - startovní procedura

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004