Výsledky OK junior Vysoké Mýto (24. 8. - 26. 8. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior46.390546.411
2.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior46.4580.068546.559
3.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior46.6450.255946.688
4.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior46.7570.367946.819
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior47.0660.676547.109
6.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior47.0890.699647.102
7.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior47.3130.923847.430
8.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior47.4351.045447.548
9.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior47.5351.145847.933

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1246.57809:21.957
2.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior120.85246.57509:22.809
3.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior124.43146.89909:26.388
4.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior125.92546.72109:27.882
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior126.52046.73609:28.477
6.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior127.80347.01609:29.760
7.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior129.17746.96009:31.134
8.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1215.76647.46909:37.723
9.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1216.16947.37909:38.126

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1246.36209:19.980
2.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior121.87646.41209:21.856
3.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior122.11246.42009:22.092
4.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior123.63346.67309:23.613
5.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior126.88546.60909:26.865
6.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior127.15146.82509:27.131
7.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior128.80446.88909:28.784
8.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1210.76647.01009:30.746
9.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1218.94447.44309:38.924

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.321Knopp Josef
JK Racing s.r.o.
OK junior1646.41512:27.231
2.248Matracki Aleksander
SCS Racing
OK junior160.59946.44112:27.830
3.20Louda Matyáš
Marek Skřivan / Auto Louda
OK junior168.63246.77812:35.863
4.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior168.88446.83612:36.115
5.88Tomášek Václav
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
OK junior169.04346.84012:36.274
6.8Fagone Stefano
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1614.38347.21412:41.614
7.9Strakatý Václav
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
OK junior1623.98647.45812:51.217
8.46Šafránek Jiří
KART CZ klub v AČR
OK junior115 Laps48.99149.966
9.101Šusta Jiří
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
OK junior0

Autoklub Moravská Třebová Pořadatel kartingových závodů již od roku 2004