Výsledky Školní 50 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.78Valíček Martin
Martin Valíček
Školní 501:11.92941:12.476
2.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 501:12.1710.24231:12.379
3.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 501:12.6270.69811:12.674
4.33Kruglyk Andrii
JOKA racing
Školní 501:14.8882.95921:15.088
5.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 501:14.9893.0641:15.658
6.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 501:15.1723.24351:15.185
7.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 501:15.4843.55531:15.622
8.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 501:15.5213.59241:15.567
9.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 501:17.0305.10151:17.176
10.25Guichen Martin
Romain Guichen
Školní 501:17.3075.37821:17.431
11.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 501:19.3687.43931:19.744
12.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 501:20.0708.14131:20.115
13.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 501:22.35610.42751:23.166
14.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 509.4270

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.78Valíček Martin
Martin Valíček
Školní 5051:12.20606:12.685
2.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5052.3441:12.78006:15.029
3.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 5059.1751:15.12106:21.860
4.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 5059.3701:14.81506:22.055
5.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 50522.0581:12.44506:34.743
6.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50522.1281:14.68906:34.813
7.25Guichen Martin
Romain Guichen
Školní 50530.2291:17.64206:42.914
8.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50538.0261:17.14006:50.711
9.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50538.3011:20.04906:50.986
10.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 50543.1371:20.69406:55.822
11.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 50544.2301:20.24406:56.915
12.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50558.0931:22.76207:10.778
13.33Kruglyk Andrii
JOKA racing
Školní 5051:10.1301:16.40807:22.815
14.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 500

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.78Valíček Martin
Martin Valíček
Školní 5051:13.19206:15.718
2.33Kruglyk Andrii
JOKA racing
Školní 5051.8321:11.49506:17.550
3.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 5052.8811:12.90406:18.599
4.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 5053.7161:13.37506:19.434
5.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5058.2371:13.78906:23.955
6.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50514.5191:14.84506:30.237
7.25Guichen Martin
Romain Guichen
Školní 50525.1501:17.94306:40.868
8.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50534.0151:17.92806:49.733
9.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 50535.1481:15.88706:50.866
10.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50553.9081:21.10807:09.626
11.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 5051:08.2181:22.01607:23.936
12.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 5041 Lap1:30.50206:44.815
13.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5041 Lap1:20.92906:50.613
14.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 500

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.78Valíček Martin
Martin Valíček
Školní 5051:12.24806:11.440
2.18Planeta Filip
Ivan Planeta
Školní 5056.4461:13.42006:17.886
3.17Mičker Sebastian
Spirit Racing / G.M.PROJECT, s.r.o.
Školní 5056.5671:13.16806:18.007
4.77Toporkov Mikhal
H-KART CLUB V AČR / HKC Akademie motorsportu, LUTOPOL, Inelsev, Bretton
Školní 5057.1831:13.26606:18.623
5.33Kruglyk Andrii
JOKA racing
Školní 5058.5971:12.35806:20.037
6.34Romof Patrik
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Školní 5059.1521:13.07406:20.592
7.44Bouše Martin
Praga VMS Racing
Školní 50519.3901:14.46606:30.830
8.25Guichen Martin
Romain Guichen
Školní 50524.8371:17.40706:36.277
9.14Kusý Radim
David Kusý
Školní 50525.0181:15.36506:36.458
10.66Machovec Adam
Praga VMS Racing
Školní 50528.5861:17.22606:40.026
11.6Dobogai Timothy
David Dobogai
Školní 50532.9461:17.04206:44.386
12.91Peřestý David
CB KART racing team
Školní 50532.9671:19.27706:44.407
13.52Kohout Stanislav
H-KART CLUB V AČR / Autokohout
Školní 50539.6611:20.02306:51.101
14.9Konvalinka František
Konvalinka Jiří / Jiří Konvalinka
Školní 5051:01.4341:23.68607:12.874