Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky Baby 60 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.14Šťastný Sébastien
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
Baby 60 (MČR)59.817459.851
2.4Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Baby 60 (MČR)59.817031:00.407
3.21Obručník Lukáš
GT2 Motorsport
Baby 60 (MČR)1:00.0920.27521:00.199
4.101Hudec Miki
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Baby 60 (MČR)1:00.2760.45911:00.428
5.5Šetlik Martin
ČK Motosport
Baby 60 (MČR)1:00.4110.59461:00.481
6.99Slípka Tomáš
Autoklub OK KART Teplice v AČR / APM automotive s.r.o.
Baby 60 (MČR)1:00.4570.6461:00.682
7.7Němec František
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Baby 60 (PAČR)1:00.4850.66821:00.689
8.8Tomášek Lukáš
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
Baby 60 (MČR)1:00.6270.8161:01.030
9.41Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Baby 60 (MČR)1:00.6400.82321:01.024
10.9Mácha Vítězslav
ČK motorsport
Baby 60 (MČR)1:00.7130.89661:00.986
11.3Páv David
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Baby 60 (PAČR)1:00.8591.04261:01.120
12.23Hradil Leoš
Leoš Hradil
Baby 60 (MČR)1:01.6661.84921:01.816
13.24Kovalik Filip
MS KART racing team s.r.o. / Carbon Art Třebeň
Baby 60 (PAČR)1:02.8002.98331:03.801
14.42Paločko Oliver
KRC RACING
Baby 60 (MČR)1:03.8514.03421:04.309

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.21Obručník Lukáš
GT2 Motorsport
Baby 60 (MČR)959.79609:05.807
2.4Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Baby 60 (MČR)90.01459.76109:05.821
3.14Šťastný Sébastien
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
Baby 60 (MČR)90.0541:00.05309:05.861
4.99Slípka Tomáš
Autoklub OK KART Teplice v AČR / APM automotive s.r.o.
Baby 60 (MČR)90.29959.88409:06.106
5.5Šetlik Martin
ČK Motosport
Baby 60 (MČR)93.6081:00.40409:09.415
6.101Hudec Miki
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Baby 60 (MČR)99.6021:00.21809:15.409
7.7Němec František
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Baby 60 (PAČR)911.3781:00.99309:17.185
8.9Mácha Vítězslav
ČK motorsport
Baby 60 (MČR)911.4431:00.27909:17.250
9.41Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Baby 60 (MČR)912.5771:00.65609:18.384
10.8Tomášek Lukáš
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
Baby 60 (MČR)917.0071:00.56709:22.814
11.24Kovalik Filip
MS KART racing team s.r.o. / Carbon Art Třebeň
Baby 60 (PAČR)920.5371:01.82809:26.344
12.23Hradil Leoš
Leoš Hradil
Baby 60 (MČR)920.7681:01.73809:26.575
13.42Paločko Oliver
KRC RACING
Baby 60 (MČR)940.4201:03.24409:46.227
14.3Páv David
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Baby 60 (PAČR)45 Laps1:01.65104:15.710

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.21Obručník Lukáš
GT2 Motorsport
Baby 60 (MČR)959.67810:41.632
2.14Šťastný Sébastien
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
Baby 60 (MČR)90.54059.73510:42.172
3.101Hudec Miki
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Baby 60 (MČR)92.9761:00.39810:44.608
4.7Němec František
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Baby 60 (PAČR)96.4561:00.22110:48.088
5.99Slípka Tomáš
Autoklub OK KART Teplice v AČR / APM automotive s.r.o.
Baby 60 (MČR)96.5731:00.53310:48.205
6.8Tomášek Lukáš
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
Baby 60 (MČR)96.9881:00.30610:48.620
7.5Šetlik Martin
ČK Motosport
Baby 60 (MČR)97.2371:00.44710:48.869
8.3Páv David
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Baby 60 (PAČR)97.7411:00.50210:49.373
9.24Kovalik Filip
MS KART racing team s.r.o. / Carbon Art Třebeň
Baby 60 (PAČR)913.4861:01.05410:55.118
10.23Hradil Leoš
Leoš Hradil
Baby 60 (MČR)914.0711:01.09210:55.703
11.41Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Baby 60 (MČR)917.4171:01.42210:59.049
12.9Mácha Vítězslav
ČK motorsport
Baby 60 (MČR)918.0401:00.43710:59.672
13.42Paločko Oliver
KRC RACING
Baby 60 (MČR)92:05.5661:03.58012:47.198
14.4Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Baby 60 (MČR)90.31859.45210:41.950V- porušení TP

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.14Šťastný Sébastien
Autoklub OK KART Teplice v AČR / CRG TEAM OKKART, LIQUI MOLY, uniprolaptimer.cz, profi-odevy.cz
Baby 60 (MČR)110.1691:00.10912:38.803
2.21Obručník Lukáš
GT2 Motorsport
Baby 60 (MČR)111.9141:00.14412:40.548
3.101Hudec Miki
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
Baby 60 (MČR)112.6411:00.33012:41.275
4.4Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
Baby 60 (MČR)1159.86912:41.634+3s - Start
5.99Slípka Tomáš
Autoklub OK KART Teplice v AČR / APM automotive s.r.o.
Baby 60 (MČR)113.6731:00.34012:42.307
6.7Němec František
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Baby 60 (PAČR)114.3981:00.25612:43.032
7.5Šetlik Martin
ČK Motosport
Baby 60 (MČR)114.6381:00.34012:43.272
8.9Mácha Vítězslav
ČK motorsport
Baby 60 (MČR)119.5881:00.23612:48.222
9.3Páv David
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Baby 60 (PAČR)1112.9181:00.79812:51.552
10.8Tomášek Lukáš
Marek Skřivan / UBK s.r.o.
Baby 60 (MČR)1113.4841:00.76712:52.118
11.24Kovalik Filip
MS KART racing team s.r.o. / Carbon Art Třebeň
Baby 60 (PAČR)1113.8491:01.02812:52.483
12.23Hradil Leoš
Leoš Hradil
Baby 60 (MČR)1117.0871:01.30912:55.721
13.41Vimmer Pavel
Vimmer Pavel / Diana
Baby 60 (MČR)1117.6251:01.05812:56.259
14.42Paločko Oliver
KRC RACING
Baby 60 (MČR)111:08.0171:03.38713:46.651