Výsledky Mini 60 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)56.670456.728
2.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)56.7840.114656.912
3.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)56.9400.27557.141
4.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)56.9450.275457.152
5.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)56.9850.315657.018
6.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)57.0480.378457.226
7.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)57.0870.417657.098
8.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)57.1330.463557.178
9.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)57.1490.479557.220
10.31Kepeň Maxmilian
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)57.2480.578457.491
11.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)57.2890.619557.326
12.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)57.3470.677457.569
13.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)57.3870.717657.596
14.513Zlámal Michael
SCS Racing
Mini 60 (MČR)57.4880.818457.543
15.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)57.9051.235558.230
16.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)57.9341.264658.190
17.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)58.0041.334458.281
18.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)58.0231.353358.032
19.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)58.1141.444358.118
20.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)58.9382.268558.969
21.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)59.0152.345459.098
22.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)59.0392.369459.536
23.14Koller Jan
ČK Motorsport
Mini 60 (MČR)59.5132.843659.791

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)956.78208:35.905
2.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)90.10456.75508:36.009
3.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)90.43156.66208:36.336
4.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)92.41356.79608:38.318
5.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)94.33457.11508:40.239
6.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)95.81857.15908:41.723
7.31Kepeň Maxmilian
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)95.81957.11008:41.724
8.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)95.83657.13608:41.741
9.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)97.54957.32908:43.454
10.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)97.82757.22208:43.732
11.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)910.03257.62408:45.937
12.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)911.24857.72608:47.153
13.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)911.46657.53808:47.371
14.513Zlámal Michael
SCS Racing
Mini 60 (MČR)913.33957.43008:49.244
15.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)914.19757.76708:50.102
16.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)919.42958.33708:55.334
17.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)920.28958.29508:56.194
18.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)920.52358.68008:56.428
19.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)920.61058.30808:56.515
20.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)921.21458.74208:57.119
21.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)921.68058.58008:57.585
22.14Koller Jan
ČK Motorsport
Mini 60 (MČR)946.01059.45209:21.915
23.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)63 Laps56.52405:46.602

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)956.79608:34.921
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)90.29456.44608:35.215
3.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)91.41456.75008:36.335
4.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)92.43056.91508:37.351
5.31Kepeň Maxmilian
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)93.86757.06308:38.788
6.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)95.81057.22508:40.731
7.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)94.33156.84708:44.252+5s - Nárazník
8.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)90.40756.47408:45.328+10s - Start
9.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)911.81357.11608:46.734
10.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)913.01057.33508:47.931
11.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)914.57657.72608:49.497
12.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)918.43157.00108:53.352
13.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)920.02758.15508:54.948
14.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)922.06958.57508:56.990
15.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)923.11158.55408:58.032
16.14Koller Jan
ČK Motorsport
Mini 60 (MČR)927.73558.98309:02.656
17.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)927.84957.67609:02.770
18.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)928.23759.08509:03.158
19.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)63 Laps58.35206:00.245
20.513Zlámal Michael
SCS Racing
Mini 60 (MČR)36 Laps57.63303:08.974
21.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)18 Laps1:00.36801:02.405
22.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)0
23.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)94.11157.09708:39.032V- Startovní procdůra

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.939Matracka Matylda
SCS Racing
Mini 60 (MČR)1156.71210:31.142
2.58Skřivan Marek
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (MČR)110.20756.84710:31.349
3.28Lexmaul Matyáš
GT2 Motorsport / 28 KART TEAM
Mini 60 (MČR)110.61956.69210:31.761
4.34Pavlovec Ivan
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)111.53156.77810:32.673
5.31Kepeň Maxmilian
JP Motorsport
Mini 60 (MČR)114.10557.21010:35.247
6.35Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (MČR)116.49956.97710:37.641
7.17Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský / Filipenský MOTORCYCLES
Mini 60 (MČR)117.59257.22610:38.734
8.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
Mini 60 (MČR)117.63756.99410:38.779
9.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1110.25857.06610:41.400
10.41Fernandez Daniel
Josef Šusta / Noprosu, Pivovar Kocour
Mini 60 (MČR)1111.65957.28810:42.801
11.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)1112.38257.32510:43.524
12.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)1112.57857.67110:43.720
13.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)1112.68057.73410:43.822
14.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)1113.18257.55910:44.324
15.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1113.90157.60610:45.043
16.42Martínek Tadeáš
KRC RACING
Mini 60 (MČR)1110.14057.07010:46.282+5s - Nárazník
17.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)1119.26558.04210:50.407
18.111Pešek Jan
JM - KART KLUB v AČR / MEZADO, TOOL-TEMP, Drivetech
Mini 60 (MČR)1120.94758.35110:52.089
19.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1121.21358.50710:52.355
20.77Máchová Karolína
ČK motorsport
Mini 60 (MČR)1128.95959.05811:00.101
21.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)1130.98759.07411:02.129
22.14Koller Jan
ČK Motorsport
Mini 60 (MČR)1145.93759.42911:17.079
23.513Zlámal Michael
SCS Racing
Mini 60 (MČR)29 Laps1:03.82502:20.616