Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky Mini 60 (Pohár) Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)56.9450.275457.152
2.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)57.0870.417657.098
3.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)57.9051.235558.230
4.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)57.9341.264658.190
5.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)58.0041.334458.281
6.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)58.0231.353358.032
7.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)58.1141.444358.118
8.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)58.9382.268558.969
9.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)59.0152.345459.098

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)97.54957.32908:43.454
2.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)911.24857.72608:47.153
3.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)911.46657.53808:47.371
4.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)914.19757.76708:50.102
5.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)919.42958.33708:55.334
6.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)920.52358.68008:56.428
7.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)920.61058.30808:56.515
8.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)921.68058.58008:57.585
9.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)63 Laps56.52405:46.602

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)95.81057.22508:40.731
2.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)913.01057.33508:47.931
3.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)914.57657.72608:49.497
4.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)920.02758.15508:54.948
5.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)922.06958.57508:56.990
6.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)923.11158.55408:58.032
7.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)927.84957.67609:02.770
8.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)18 Laps1:00.36801:02.405
9.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.11Žila Lumír
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1110.25857.06610:41.400
2.33Javůrek Tomáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)1112.38257.32510:43.524
3.22Friček David
David Friček / Carbonia cup
Mini 60 (PAČR)1112.57857.67110:43.720
4.36Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Mini 60 (PAČR)1112.68057.73410:43.822
5.91Louda Tobiáš
Marek Skřivan / Auto Louda
Mini 60 (PAČR)1113.18257.55910:44.324
6.23Roudnický Miloš
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1113.90157.60610:45.043
7.70Preuss Matěj
H-KART CLUB V AČR / Auto z dovozu
Mini 60 (PAČR)1119.26558.04210:50.407
8.7Schomann Hart
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy
Mini 60 (PAČR)1121.21358.50710:52.355
9.21Nedoma Filip
H-KART CLUB V AČR / Prague Academy, IVAR CS
Mini 60 (PAČR)1130.98759.07411:02.129