Výsledky KZ2 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)47.033447.066
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)47.2400.207347.427
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)47.2410.208647.260
4.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)47.3280.295447.405
5.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)47.5260.493447.554
6.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)47.6290.596247.644
7.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)47.7080.675447.716
8.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)47.7260.693647.998
9.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)47.7770.744547.834
10.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)47.7850.752547.908
11.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)47.8980.865647.982
12.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)47.8980.865748.130
13.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)48.1191.086648.143
14.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)48.3151.282648.929
15.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)48.3521.319648.417
16.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)48.4231.39348.494
17.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)48.4771.444348.771
18.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)48.8071.774548.849
19.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)48.8761.843848.907
20.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)50.0202.987650.169

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1447.25411:11.193
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)140.72247.39911:11.915
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)142.65447.51011:13.847
4.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)142.98747.51411:14.180
5.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)148.78247.80211:19.975
6.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)148.91147.74711:20.104
7.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)149.60247.65411:20.795
8.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1410.85047.81711:22.043
9.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)1411.15847.79211:22.351
10.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)147.65247.46511:23.845+5s - Nárazník
11.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)148.34147.59611:24.534+5s - Start
12.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)1419.25948.38311:30.452
13.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)1420.44948.49311:31.642
14.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1422.01148.47411:33.204
15.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1422.43448.21511:33.627
16.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1423.56848.52611:34.761
17.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1423.84448.64811:35.037
18.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)131 Lap50.04111:26.675
19.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)113 Laps50.84609:52.307
20.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)311 Laps48.63602:34.576

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1447.29711:09.836
2.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)140.94947.30311:10.785
3.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)144.82747.33411:14.663
4.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)145.70347.55011:15.539
5.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)145.98147.43611:15.817
6.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)147.10047.31111:16.936
7.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)1410.76447.69611:20.600
8.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1413.38947.80811:23.225
9.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1413.65547.63211:23.491
10.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)1420.46748.30711:30.303
11.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)1422.74648.22711:32.582
12.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1423.65348.22411:33.489
13.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1425.85848.55811:35.694
14.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1426.20348.53111:36.039
15.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1426.43648.37711:36.272
16.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)1438.60549.25711:48.441
17.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)1433.19847.93811:58.034+5s - Nárazník +10- incident
18.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)131 Lap47.60910:28.461
19.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)113 Laps47.84908:55.589
20.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)212 Laps55.22802:26.888

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)1747.55313:35.783
2.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)172.28347.63313:38.066
3.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)177.22647.79913:43.009
4.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)178.41547.82413:44.198
5.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)174.54647.41113:45.329+5s - Nárazník
6.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1711.24047.80213:47.023
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1713.11747.99513:48.900
8.96Vojta Petr
Vojta Petr
KZ2 (PAČR)1713.62147.84913:49.404
9.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)1710.65947.86813:51.442+5s - Nárazník
10.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec
KZ2 (PAČR)1721.98348.35613:57.766
11.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)1726.91348.52614:02.696
12.114Kapr Jan
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1727.10848.76514:02.891
13.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1734.05348.92914:09.836
14.17Kapr Ondřej
Karel Kapr
KZ2 (PAČR)1736.29148.66114:17.074+5s - Nárazník
15.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)1743.57449.51614:19.357
16.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)89 Laps47.11606:24.617
17.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)89 Laps48.25006:36.294
18.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)89 Laps47.90406:46.639+10s- incident
19.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)215 Laps54.81802:57.080
20.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1745.90749.10714:21.690V- Podváha