Výsledky KZ2 (Mezi/národní) Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)47.033447.066
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)47.2400.207347.427
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)47.2410.208647.260
4.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)47.3280.295447.405
5.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)47.5260.493447.554
6.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)47.6290.596247.644
7.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)47.7080.675447.716
8.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)47.7260.693647.998
9.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)47.7770.744547.834
10.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)47.7850.752547.908
11.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)47.8980.865748.130
12.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)48.1191.086648.143
13.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)48.8761.843848.907
14.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)50.0202.987650.169

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1447.25411:11.193
2.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)140.72247.39911:11.915
3.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)142.65447.51011:13.847
4.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)142.98747.51411:14.180
5.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)148.78247.80211:19.975
6.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)148.91147.74711:20.104
7.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)149.60247.65411:20.795
8.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1410.85047.81711:22.043
9.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)147.65247.46511:23.845+5s - Nárazník
10.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)148.34147.59611:24.534+5s - Start
11.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1422.43448.21511:33.627
12.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1423.56848.52611:34.761
13.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)131 Lap50.04111:26.675
14.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)311 Laps48.63602:34.576

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)1447.29711:09.836
2.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)140.94947.30311:10.785
3.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)144.82747.33411:14.663
4.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)145.70347.55011:15.539
5.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)145.98147.43611:15.817
6.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)147.10047.31111:16.936
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1413.38947.80811:23.225
8.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1413.65547.63211:23.491
9.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1426.43648.37711:36.272
10.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)1438.60549.25711:48.441
11.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)1433.19847.93811:58.034+5s - Nárazník +10- incident
12.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)131 Lap47.60910:28.461
13.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)113 Laps47.84908:55.589
14.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)212 Laps55.22802:26.888

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.9Staněk Vladislav
SCS Racing
KZ2 (MČR)1747.55313:35.783
2.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)172.28347.63313:38.066
3.112Klobás Petr
JOKA Racing
KZ2 (MČR)177.22647.79913:43.009
4.146Simon Karel
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)178.41547.82413:44.198
5.97Viszló Csaba
Viszló Csaba
KZ2 (MČR)174.54647.41113:45.329+5s - Nárazník
6.58Mičánková Nela
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1711.24047.80213:47.023
7.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1713.11747.99513:48.900
8.60Záruba Kamil
Praga VMS Racing / Záruba Food a.s.
KZ2 (MČR)1710.65947.86813:51.442+5s - Nárazník
9.5Simonová Eliška
KART CZ klub v AČR / ibg,jš,kart cz,new-line,rossokorsa
KZ2 (MČR)1726.91348.52614:02.696
10.92Toužimský František
František Toužimský
KZ2 (MČR)1743.57449.51614:19.357
11.77Javůrek Dominik
JOKA Racing / SPIRIT RACING, SKI RESORT, ESOF, T-Design, CZ-Eko
KZ2 (MČR)89 Laps47.11606:24.617
12.355Pražák Michal
Spirit racing / APAROCA+, Ywette camion,Infinity camion
KZ2 (MČR)89 Laps48.25006:36.294
13.23Tlustý Alex
Kart Republic CZ / TL Ultralight
KZ2 (MČR)89 Laps47.90406:46.639+10s- incident
14.59Šafránek ml. Jan
KART CZ klub v AČR
KZ2 (MČR)1745.90749.10714:21.690V- Podváha