Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky Easykart 60 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6057.302657.539
2.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6057.5860.284257.708
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6057.5960.294357.777
4.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6057.5990.297757.809
5.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 6057.6080.306557.613
6.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6057.6100.308357.769
7.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6057.6370.335257.893
8.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6057.6450.343657.647
9.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6057.6550.353357.766
10.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6057.7210.419657.840
11.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 6057.7590.457557.789
12.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 6057.8050.503758.212
13.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 6057.8360.534758.128
14.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6058.1070.805458.120
15.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 6058.1210.819558.131
16.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 6058.3541.052358.579
17.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 6058.4851.183558.671
18.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 6058.6291.327458.656
19.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 6058.7901.488658.984
20.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 6058.8081.506559.005
21.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 6059.1621.86659.950
22.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 6059.2111.909459.261
23.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 6059.6422.34659.802
24.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 6059.9362.63461:00.329

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60957.49808:44.929
2.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6090.23157.87408:45.160
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6090.39857.64208:45.327
4.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 6091.01557.65108:45.944
5.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6091.34457.60008:46.273
6.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6091.42957.64608:46.358
7.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6091.84257.61408:46.771
8.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6092.78757.61608:47.716
9.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6093.35457.72308:48.283
10.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6093.70057.69608:48.629
11.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 6094.48257.91508:49.411
12.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 6094.73957.79708:49.668
13.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6095.07058.05608:49.999
14.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 6096.61258.02908:51.541
15.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 6096.83158.19208:51.760
16.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60910.15058.47808:55.079
17.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60910.88358.93608:55.812
18.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 60911.00158.57408:55.930
19.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60911.29658.46508:56.225
20.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60918.34959.36609:03.278
21.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 60918.65259.41409:03.581
22.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60920.50558.89509:05.434
23.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60921.56459.53309:06.493
24.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 60921.80659.56909:06.735

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60957.68808:48.996
2.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 6090.50157.73808:49.497
3.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 6090.90657.74308:49.902
4.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6091.07557.88508:50.071
5.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6091.88358.20108:50.879
6.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 6091.96058.17908:50.956
7.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 6092.05857.93308:51.054
8.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 6092.25357.84008:51.249
9.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 6092.90958.05908:51.905
10.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 6093.18158.13108:52.177
11.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 6093.94658.27808:52.942
12.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60910.76958.77708:59.765
13.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 60910.79858.89808:59.794
14.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 60910.90958.57308:59.905
15.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 60911.84059.06809:00.836
16.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 60912.87959.05909:01.875
17.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 60914.77059.37609:03.766
18.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 60918.99259.77509:07.988
19.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 60919.41259.50109:08.408
20.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60922.6171:00.11709:11.613
21.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 60940.79559.35809:29.791
22.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60945.59757.93009:34.593
23.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 60946.92957.95709:35.925
24.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 6027 Laps58.83902:02.738

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.20Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601157.82610:42.138
2.225Čermák Jan
28 Kart Team, z.s.
Easykart 60110.14857.72210:42.286
3.99Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT v AČR
Easykart 60114.68058.00410:46.818
4.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60114.81058.10410:46.948
5.27Kačírek Jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR / Caseliner
Easykart 60114.82757.77510:46.965
6.999Huráb Dominik
Stanislav Huráb
Easykart 60114.96458.11410:47.102
7.6Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 60117.67658.28010:49.814
8.72Horčička Lukáš
Spirit Racing
Easykart 60117.99658.34010:50.134
9.18Vančíková Karolína
Katka Trojanová
Easykart 60118.16758.39510:50.305
10.188Gorčica David
CB KART Racing Team
Easykart 60118.42758.25310:50.565
11.17Puršl Matyáš
Spirit racing / Podřipská realitní a.s.
Easykart 60118.53558.19310:50.673
12.177Parulski Oliwier
JUNIOR 1.pl Racing Team / simbesco
Easykart 60118.77358.41410:50.911
13.9Tvarůžka Vojtěch
Tvarůžka Lumír / Lumír Tvarůžka AUTOMOTOR
Easykart 60119.60458.27110:51.742
14.12Svoboda Jiří
H-KART CLUB V AČR
Easykart 601110.97557.98110:53.113
15.53Antošová Veronika
Motorsport Pelikán s.r.o.
Easykart 601112.32558.39910:54.463
16.121Vančík Tomáš
Katka Trojanová
Easykart 601112.42258.42410:54.560
17.55Rosypal Tomáš
Spirit Racing
Easykart 601112.69658.46310:54.834
18.184Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Falcosped CZ s.r.o.
Easykart 601113.59158.35210:55.729
19.123Růt Jonáš
Pavel Růt
Easykart 601116.15858.61010:58.296
20.155Rosypal David
Spirit Racing
Easykart 601128.75559.60111:10.893
21.63Vloch Filip
Gregor Kart s.r.o.
Easykart 601128.96759.39411:11.105
22.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 601131.36759.82311:13.505
23.470Koranda David
Praga VMS Racing
Easykart 601132.02959.97411:14.167
24.28Růt Vojtěch
Petr Růt
Easykart 601137.12458.97911:19.262