Výsledky Rotax MAX DD2 Wackersdorf (14. 9. - 16. 9. 2018)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.84Tenschert Manuel
Manuel Tenschert
Rotax MAX DD249.896649.940
2.23Ošťádal Zdeněk
Zdeněk Ošťádal
Rotax MAX DD250.1950.299750.229
3.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX50.7560.86550.780
4.137Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX50.7940.898750.859
5.103Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX50.8110.915750.884
6.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX51.2901.394851.299
7.147Mizera Marek
Jaroslav Mizera / MIJA SPORT
Rotax MAX51.4071.511751.681
8.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX51.5401.644751.554

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.137Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX1350.67511:05.014
2.103Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX130.30250.54811:05.316
3.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX133.82750.89111:08.841
4.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX134.32950.92711:09.343
5.147Mizera Marek
Jaroslav Mizera / MIJA SPORT
Rotax MAX135.97651.07411:10.990
6.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX139.48751.33311:14.501
7.84Tenschert Manuel
Manuel Tenschert
Rotax MAX DD21340.08849.90111:45.102
8.23Ošťádal Zdeněk
Zdeněk Ošťádal
Rotax MAX DD21343.78650.34811:48.800

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.84Tenschert Manuel
Manuel Tenschert
Rotax MAX DD21349.92710:57.755
2.137Běžel Jakub
Petr Běžel
Rotax MAX1321.02650.77011:18.781
3.227Belhocine Sebastien
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1321.63550.83111:19.390
4.103Běžel Petr
Petr Běžel
Rotax MAX1321.73751.01111:19.492
5.181Ptáčková Soňa
Strnadel Motorsport
Rotax MAX1331.53151.78411:29.286
6.147Mizera Marek
Jaroslav Mizera / MIJA SPORT
Rotax MAX1331.92151.40911:29.676
7.23Ošťádal Zdeněk
Zdeněk Ošťádal
Rotax MAX DD2119.61548.36109:03.197
8.10Savčuk Sergei
JARDAN KARTING KLUB v AČR
Rotax MAX1331.64050.99711:29.395V- Podváha

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.84Tenschert Manuel
Manuel Tenschert
Rotax MAX DD21749.75814:17.791
2.23Ošťádal Zdeněk
Zdeněk Ošťádal
Rotax MAX DD2174.19950.15114:21.990